TTNet ADSL Kota Sorgulama Programı – Ey DSL! 3 İndir Download Yükle Bedava

Ey DSL! programı sayesinde TTNET ADSL kotanızı istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. Özellikle limitli internet kullanıcıları için çok faydalı bir program. ADSL bilgilerinizi, fatura geçmişinizi, transfer bilgilerinizi ve kalan kotanızı rahatlık bu program üzerinden görebilirsiniz. TTNet ADSL kullanıcıları için güzel bir bilgilendirme programıdır.


Ey DSL! 3 TTNET Son Sürüm

Ey DSL! programı sayesinde TTNET ADSL kotanızı istediğiniz zaman sorgulayabilirsiniz. Özellikle limitli internet kullanıcıları için çok faydalı bir program. ADSL bilgilerinizi, fatura geçmişinizi, transfer bilgilerinizi ve kalan kotanızı rahatlık bu program üzerinden görebilirsiniz. TTNet ADSL kullanıcıları için güzel bir bilgilendirme programıdır. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,5 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 3.0 (21.03.2014)
İşletim Sistemi: Win7/8/8.1/XP/Vista

Program sayesinde kullanım bilgilerinizin tüm ayrıntılarınaaylara göre dağılımına, ayrıntılı olarak aylara göre kullanım grafik bilgilerine, geçmiş dönem fatura bilgilerinize ve güncel fatura bilgilerinize kolayca ve anında ulaşabileceksiniz.

Program size güncel kota kullanımınızı, kalan kota kullanım hakkınızı hem grafik olarak raporlayabilir, hemde aylara göre dağılımını kolayca ve anında önünüze getirebilir.

Programı diğer benzerlerinden ayıran birçok özelliği var bunların başında Türkçe ve ücretsiz olması geliyor. Ayrıca güvenlik kodu girmenize gerek kalmadan kota bilgilerinize erişim sağlayabilmeniz de programı vazgeçilmez kılan özellikler arasında.

Ey DSL! 3

Ey DSL! Özellikleri

 • Ey DSL! 3 bütün Windows sürümlerinde çalışmaktadır.
 • Ey DSL! 3 eski sürümlerine oranla çok daha hızlı. Solma efekti tamamen kapatıldığı için çok hızlı açılıp kapanabiliyor.
 • İşlemci kullanımı minimize edildi. Eğer Ey DSL! ekranı gizli ise %0 düzeyinde işlemci kullanımı gerçekleşiyor.
 • Eklenti Mimarisi geliştirildi. Böylelikle çok daha özelleştirilebilir bir sürüm oluştu. Yeni eklentileri kontrol etmeyi unutmayın.
 • Ağ Bağdaştırıcısı seçimi otomatikleştirildi. Taşınabilir bilgisayarlarda bağdaştırıcı değişmesi sorunu giderildi. Dilersiniz otomatik bağdaştırıcı seçimini kapatabilirsiniz.
 • Paket Yakalama sürücülerini artık seçebiliyoruz. İşletim sistemimize uyumlu Paket Yakalama sürücüsü ile hem Windows XP hem de Windows happy wheels demo Vista üzerinde sorunsuz çalışabiliyor. Ayrıca Paket Yakalama sürücüsü pasif duruma alınabildiğinden, her hangi bir sorun karşısında Ey DSL! ile ağ trafiğinizi kesintisiz olarak izlemeyi sürdürebilirsiniz.
 • Uyarılar bölümü eklendi. Artık kotanızı aşmayacaksınız. Belirlediğiniz bir yüzdelik değere ulaştığınızda Ey DSL! sizi uyaracak. Üstelik sizin belirleyebileceğiniz bir ses ve yazı ile.
 • TTNet kota sorgulama modülü yeniden yazıldı. Ay sonlarına doğru sıklıkla yaşanan kota öğrenme sorununa karşılık Yinele seçeneği ile kota sorgulama işlemini daha etkin bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.
 • Sayaçları Sıfırlama özelliği getirildi. Dilerseniz sayaçları sıfırlayarak trafiğinizi daha etkin bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 • Eşitleme işlemi sırasında yaşanan sorunlar giderildi. Üstelik eşitleme işlemini artık otomatik yapabileceksiniz.
 • Raporlar yenilendi. Open Flash Chart 2 ile grafikler çok daha etkileyici.
 • Transfer Dengeleme özelliği getirildi. Ey DSL! ile TTNet arasında yaşanan transfer farklılıklarını artık çok daha aza indirebileceksiniz. Sizin belirleyebileceğiniz bir yüzdelik değer ile artık download ve upload değerleriniz TTNet ile daha uyumlu olacak.
 • Sürükle-bırak tekniği ile tema veya eklenti yüklemek artık çok daha kolay.

Uyarılar

 • Bu sürüm sadece TTNET kullanıcıları içindir. Diğer ADSL sağlayıcıları için yeni sürümler hazırlanmaktadır.
 • Kuruluma başlamadan önce Ey DSL! 2.0 çalışıyorsa kapatınız. Eğer kapatmazsanız kurulum programı kapatmayı deneyecektir. Bu işlem eski verilerin yeni sürüme dahil edilebilmesi için gereklidir.
 • Ey DSL! 2.0 temaları, Ey DSL! 3 temaları ile uyumlu değildir. Bunun için Ey DSL! 3 ile uyumlu temaları aşağıdan indirmeniz gerekmektedir. Ey DSL! 3 Vista teması ile birlikte gelir.

Son Sürüm Giderilen Hatalar

Giderdiğim hatalar şunlardır:

 • IP adresi sorunu için yeni bir sorgulama adresi daha ekledim. (http://whatismyip.org/) Eğer ilk site çalışmazsa yeni siteden sorgulama yapılacak.
 • 2 GB üzeri RAM olan bilgisayarlarda Monitör bölümünde hafıza yanlış hesaplanıyordu. Düzeltildi.
 • Aktif Ağ Bağdaştırıcısı Pasif duruma geldiğinde yada Windows uyku moduna geçtiğinde ani 4 GB lik bir artış oluyordu. Düzeltildi.

Önemli! Ey DSL! yazılımını küçük eklentiler ile zenginleştirebilir, aracın kullanışlılığını arttırabilirsiniz. Eklentiler içinburaya tıklayın.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “TTNet ADSL Kota Sorgulama Programı – Ey DSL! 3 İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir