Truva Atı, Trojan Kaldırma ve Silme Programı – Trojan Remover İndir Download Yükle

Truva atı gibi tojanlar genellikle internet üzerinden bilgisayarınıza bulaşır. Bu trojan gibi zararlı yazılımları bazen antivirğs programları tespit edemeyebiliyor. Ancak Trojan Remover isimli bu program bilgisayarınıza bulaşmış trojan gibi virüsleri bularak temizliyor.


Trojan Remover İle Temizlik Yapın

Truva atı gibi tojanlar genellikle internet üzerinden bilgisayarınıza bulaşır. Bu trojan gibi zararlı yazılımları bazen antivirğs programları tespit edemeyebiliyor. Ancak Trojan Remover isimli bu program bilgisayarınıza bulaşmış trojan gibi virüsleri bularak temizliyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 17,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 6.9.1
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Sanal tehlikelerden korunmak ve bilgisayarınıza bulaşarak happy wheels demo hackerların bilgisayarınızı ele geçirmesini sağlayan zararlı yazılımları bulup temizleyen Trojan Remover programı ile güvenliğinizi sağlayın.

Trojan Remover

Sürekli olarak güncellenen veritabanı ile 7500’ün üzerinde trojan (truva atı) kayıtlı olan program sizi en son çıkan tehdit ve tehlikelere karşı üstün bir şekilde koruyor. Hızlı tarama yapısı ile sürücüleriniz üzerinde istediğiniz zaman tarama ve temizleme işlemi yapma imkanı sunan program bilgisayar açılışında otomatik olarak sisteminizin önemli bölümlerinde tarama yaparak güvenliği sağlamanıza yardımcı olabiliyor.

Trojan Remover, Windows 8/8.1 32bit ve 64bit, Windows 7 32bit ve 64bit Windows Vista 32bit ve 64bit ve Windows XP üzerinde çalışır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Truva Atı, Trojan Kaldırma ve Silme Programı – Trojan Remover İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir