Tek veya Çoklu Dosya Düzenleme Programı – Help & Manual İndir Download Yükle

Çoklu dosya yönetme, tekli dosyaları yönetme, dosyaları düzenleme programı, CHM oluşturma programı, WYSIWYG düzenleme programı?


Çoklu dosya yönetme, tekli dosyaları yönetme, dosyaları düzenleme programı, CHM oluşturma programı, WYSIWYG düzenleme programı?

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 72.1 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7

Help & Manual tek veya çoklu yardım dosyası hazırlama, düzenleme ve yönetme programıdır. Normal bir kelime işlemcide yardım dosyası (CHM) oluşturmak oldukça zor ve zahmetli bir iştir. Help & Manual’in WYSIWYG XML (ne görürsen onu alırsın) düzenleyicisi sayesinde görerek çalışmanızı yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

help_and_manual

İhtiyaç olan tüm araçlar parmaklarınızın ucunda olup, sezgisel bir ortam ve karmaşık olmayan yapı sayesinde yardım dosyaları ya da kullanım kılavuzları oluşturabilirsiniz.

Program HTML Help, Winhelp, happy wheels demo HTML Files, Text files, Word, RoboHelp belgelerinizi içeri alıp, bağımsız görsel düzenleyici ile HTML Yardım, Çapraz-Platform Yardım, Adobe PDF, Visual Studio Yardım, Winhelp, Word belgeleri, e-kitap, kullanım kılavuzları gibi farklı dosya biçimlerinde çıktı alabilirsiniz.

Sezgisel çalışma ortamıyla, tüm biçimlendirme, dinamik bir tarz, karmaşık tablolar dahil modern bir kelime işlemcide bulunnan özellikleri de kapsar. Yardım ve kılavuz dosya projesi içine resim de eklenir. Program tüm Windows yardım dosya biçimlerini ayrı yapı içinnde düzenleyebilir.

Birden fazla kaynak içinnden yine birden fazla dosya biçimine kayıt yapabilir. Profesyonel kullanıcılar kendi HTML kodlarını ekleyebilir, proje üretmede kullanılan kod; konu, proje şablonları değiştirilebilir.

Tüm Windows Yardım dosya biçimlerine (HTML Help, Winhelp ve MS Help 2.0 / Visual Studio Help) çıktı oluşturabilir. Program doğrudan Microsoft Compiler ile bütünleşik olduğundan tüm çıktılar %100 uyumludur.

Programın Unicode desteğiyle Japonca, Korece ve Çince gibi birçok dil açısından sıkıntı olmadan dosya oluşturulabilir.

Kısıtlama ve lisans:
14 gün ücretsiz deneyebilirsiniz. Lisanslı fiyatı ise (standart) 349$’dır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Tek veya Çoklu Dosya Düzenleme Programı – Help & Manual İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir