Symbian İçin Resmi Facebook Uygulaması İndir – Facebook Nokia İndir Download Yükle Bedava

Symbian işletim sistemli akıllı Nokia telefonlarınızda Facebook tarafından geliştirilen bu Facebook uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile mesajlaşmak, arkadaşlarınızı takip, etmek, fotoğraf ve videolar paylaşmak çok kolay.


Nokia Telefonlar İçin Facebook Uygulaması

Symbian işletim sistemli akıllı Nokia telefonlarınızda Facebook tarafından geliştirilen bu Facebook uygulaması sayesinde arkadaşlarınız ile sürekli iletişim halinde kalabilirsiniz. Arkadaşlarınız ile mesajlaşmak, arkadaşlarınızı takip, etmek, fotoğraf ve videolar paylaşmak çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,13 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Cihaza göre değişir

Gerçek-zamanlı sohbet özellikleri sayesinde arkadaşlarınız ile sürekli bağlantıda kalmanızı sağlayan Facebook uygulaması, anlık sohbet mesajları, bildirimleri, grup mesajları ve fotoğrafları almanızı ve göndermenizi sağlıyor.

Facebook symbian

Ayrıca durum güncellemeleri, yorum ve haber beslemelerini kontrol etme gibi özellikleri ile her şeyi sizin kontrolünüze veriyor. Fotoğraf paylaşımları, mesajlaşmalar ve çok daha fazlası bu uygulamada.  Sizde 1 milyarda fazla insanın bulunduğu Facebook topluluğa katılın!Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Symbian İçin Resmi Facebook Uygulaması İndir – Facebook Nokia İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir