Symbian 60 İçin Dosya Yönetme Programı İndir – FExplorer İndir Download Yükle

Symbian 60 işletim sistemli telefonlarınızdaki bütün dosyaları bilgisayarınızda görüntülemek ve bu dosyaları yönetmek ister misiniz? FExplorer isimli bu program telefonunuzdaki her türlü dosyayı size gösteriyor ve bu dosyaları istediğiniz gibi kullanmanıza izin veriyor.


FExplorer İle Telefonlarınızdaki Dosyaları Yönetin

Symbian 60 işletim sistemli telefonlarınızdaki bütün dosyaları bilgisayarınızda görüntülemek ve bu dosyaları yönetmek ister misiniz? FExplorer isimli bu program telefonunuzdaki her türlü dosyayı size gösteriyor ve bu dosyaları istediğiniz gibi kullanmanıza izin veriyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 118 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.17
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Symbian Cep telefonlarımıza her geçen gün biraz daha fazla şey yüklüyoruz. Çoğu durumda telefonumuzun varsayılan klasör düzenleyicisi programı ihtiyacımıza yetmemeye başlıyor. Dosya kopyalama, ad değiştirme ve hatta bir dosyanın başka bir program ile çalıştırılabilecek şekilde atanması gibi birçok Dosya Yönetimi işlemini artık işinin ehline bırakmanızın zamanı geldi.

FExplorer, işte tam da profesyonel kullanıcıların ihtiyaçları için düşünülmüş bir program. Ücretsiz olan bu yazılım, Symbian 60 serisindeki tüm telefonlar ile tam olarak uyumlu çalışıyor. FExplorer ile normalde telefonunuzda yapamayacağınız dosya ve klasör kopyalama işlemlerini, dosya silme ve adlandırma işlemlerini, dosyayı programa atama işlemini, hafıza temizleme işlemini, BlueTooth, USB veya Kızıl ötesi ile herhangi bir dosyayı gönderme işlemini, Operatör logosu atama işlemini ve onlarca dosya yönetimi görevini, Windows Gezgini tarzı bir arabirimi sayesinde hem kolay, hem de başarıyla gerçekleştirebileceksiniz.

FExplorer

FExplorer Yenilikleri

  • Hatalı gözüken yazı tipi ve grafiklerin düzeltilmesi
  • Cep telefonunda korunan dosya ve klasörlerin üzerinde de işlem yapılabilmesi
  • Her dosya uzantısı için kullanılacak varsayılan programı atayabilme desteği
  • Arka plan ışığı kullanımı düzeltmesi
  • Uygulamayı 3. şahıslardan korumak için şifreleyebilme imkanı
  • Yeni kısayol komutları
  • Her türlü dosyayı metin belgesi şeklinde düzenleyebilip kaydedebilme ve kopyalayabilme imkanı (Cep telefonunca korunuyor olsa bile)
  • Hafızayı daha fazla boşaltıp (Compress Memory) yüksek işlem gücü gerektiren uygulamaları rahatlatabilme imkanı
  • Telefon bilgileri gösterme desteği düzeltmesi

Not : Yazılım her türlü Symbian 6.0 sürümü yüklü telefonlarda çalışmaktadır. Kurulum için indireceğiniz dosya içindeki SIS uzantılı dosyayı cep telefonunuza kaydetmeniz ve kurmanız yeterlidir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Symbian 60 İçin Dosya Yönetme Programı İndir – FExplorer İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir