Spy Emergency Türkçe Yama İndir – Spy Emergency Türkçe Dil Dosyası Download

Hızlı ve pratik bir casus yazılım temizleme programı olan Spy Emergency programını Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız bu yamayı indirmelisiniz. Türkçe dil desteği bulunmayan programı Türkçe’ye çeviren Spy Emergency Türkçe Dil Dosyası sayesinde bilgisayarınıza bulaşan casus yazılımları bulmak ve bilgisayarınızdan temizlemek daha kolay olacak.


Spy Emergency

Hızlı ve pratik bir casus yazılım temizleme programı olan Spy Emergency programını Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız bu yamayı indirmelisiniz. Türkçe dil desteği bulunmayan programı Türkçe’ye çeviren Spy Emergency Türkçe Dil Dosyası sayesinde bilgisayarınıza bulaşan casus yazılımları bulmak ve bilgisayarınızdan temizlemek daha kolay olacak. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7 KB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8

Spy Emergency Türkçe

Yamanın Kurulumu

Bu yamayı indirip, RAR’dan çıkardıktan sonra “Turkish” klasörünü kopyalayıp programın kurulu olduğu C:Program FilesNETGATESpy EmergencyLanguages dizinine yapıştırın. Program kapalıysa programı başlatıp “options”a tıklayıp, alt kısımda bulunnan dil seçiminden Turkish’i seçip, “Apply” tıklayın, gelen pencereden “OK” tuşuna bastığınızda program Türkçe olur. Programı daha kolay kullanabilirsiniz.

Bu programın Türkçe dil dosyası inndir.com editörü Ali K. tarafından yapılmıştır.

Programı henüz indirmediyseniz tıklayın: Spy EmergencySponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Spy Emergency Türkçe Yama İndir – Spy Emergency Türkçe Dil Dosyası Download”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir