Ücretsiz Web Kamerayı Birden Fazla Uygulamada Kullanma Programı – SplitCam Bedava 1İndir Download Yükle

Kamera programı, bilgisayar kamerasını birden fazla uygulamada kullanma programı, web kamera programı, ücretsiz web kamera programı indir.


Kamera programı, bilgisayar kamerasını birden fazla uygulamada kullanma programı, web kamera programı, ücretsiz web kamera programı indir.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 42.1 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

SplitCam, web kameranızı aynı anda birden fazla uygulamada kullanabilmenizi ve kamera görüntünüze eğlenceli ve duygularınızı yansıtan efektler eklemenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Web kameranızı normalde sadece bir uygulamada (örneğin windows live messenger) kullanabilirsiniz. Aynı anda diğer bir uygulamada (örneğin gtalk) kameranızı kullanmak isteseniz kamera meşgul gibi bir hata alır ve kullanamazsınız. İşte bu durumda imdadınıza SplitCam yetişiyor ve kameramınızı birden fazla uygulamada kullanmanıza imkan sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

SplitCam

Yazılımın özellikleri sadece bununla da sınırlı değil. Kameradaki görüntünüz üzerinde eğlenceli efektler uygulayabilir, karşınızdaki kişiye duygusal ifadeler (emoticons) gönderebilirsiniz.

Yazılım, Skype, Windows Live Messenger, Yahoo messenger, AOL AIM, ICQ, Camfrog, Gtalk, YouTube, Justin.tv gibi tüm popüler görüntülü konuşma uygulamalarını destekliyor. 320×180’den 2048×1536’ya kadar pek çok ekran boyutunu da destekliyor.
Daha bitmedi, yazılım ayrıca masaüstünüzün görüntüsünü veya kameranızın görüntüsünü yayınlamanıza, kamera kaynağı olarak bir resim veya bilgisayarınızdaki bir video dosyasını kullanmanıza, kameranızdan görüntü kaydedip youtube’a yüklemenize ve görüntünüz üzerinde yakınlaştırma (zoom) yapmanıza da imkan veriyor.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Ücretsiz Web Kamerayı Birden Fazla Uygulamada Kullanma Programı – SplitCam Bedava 1İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir