Silinen Dosyaları Kurtarma Geri Getirme Programı – FileRescue NTFS İndir Download Yükle

Etkili bir dosya kurtarma programı arayanlar için FileRescue NTFS güzel bir çözüm olacak. Kazara yada başkaları tarafından silinen dosyalarınızı geri getirmek ve kurtarmak istiyorsanız FileRescue NTFS programını deneyebilirsiniz.


Etkili bir dosya kurtarma programı arayanlar için FileRescue NTFS güzel bir çözüm olacak. Kazara yada başkaları tarafından silinen dosyalarınızı geri getirmek ve kurtarmak istiyorsanız FileRescue NTFS programını deneyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 3,2 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/Win2000

Silinen dosyaları geri getirme konusunda pratik bir çözüm sunan FileRescue NTFS eğer istemediğiniz bir şekilde dosyalarınızı sildiyseniz bu dosyaları tespit ederek geri getirebilmektedir. Bunun yanında virüs tehdidi nedeniyle formatladığınız sabit disklerinizdeki dosyalarınızı geri getirme işlemi de program aracılığıyla gerçekleştirilebilmektedir.

FileRescue NTFS

FileRescue NTFS size hasar görmüş disklerden dosya kurtarma olanağını da sağlamakta. Çoğu mekanik yapıya sahip sabit disk elektrik kesilmesi veya voltaj dalgalanmaları nedeniyle arızalanmakta bu nedenle içerisindeki dosyalar da kaybolmaktadır. İşte bu dosyaları kurtarabilmek için FileRescue NTFS kullanabilmektesiniz.

FileRescue NTFS sabit disklerin dışında hafıza kartından dosya kurtarma ve USB belleklerden dosya kurtarmaimkanı da vermektedir. Normalde bu tip harici belleklerden silinen dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderlmez ve direkt olarak silinir. Bu nedenle bu dosyaları normal yollarla geri getirebilmek mümkün olmamaktadır. FileRescue NTFS kullanarak bu konuda kolay bir çözüm yolu üretebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Silinen Dosyaları Kurtarma Geri Getirme Programı – FileRescue NTFS İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir