Şifre Oluşturma, Saklama ve Şifre Hatırlatma Programı İndir – The Passguard İndir Download Yükle Bedava

İnternet üzerinde bir çok web sitesinde aynı şifreyi kullanmak risklidir. Her hesap için ayrı bir şifre oluşturmak ve bu şifreleri akılda tutmak da oldukça zahmetlidir. Bu yüzde size The Passguard isimli şifre oluşturma ve bu şifreleri saklama programını öneriyoruz.


The Passguard 1.0

İnternet üzerinde bir çok web sitesinde aynı şifreyi kullanmak risklidir. Her hesap için ayrı bir şifre oluşturmak ve bu şifreleri akılda tutmak da oldukça zahmetlidir. Bu yüzde size The Passguard isimli şifre oluşturma ve bu şifreleri saklama programını öneriyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 9,8 MB
Dil: Ingilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Program direkt olarak istediğiniz şifre uzunluğunu ve dilerseniz hangi harfleri talep ettiğinize göre size en güvenli şifreleri rastgele bir şekilde yaratabiliyor. Programın kendi ana şifresi de var ve diğer tüm şifreleriniz programda saklandığı için bu ana şifreyi kesinlikle unutmamanız gerekiyor.

The Passguard

Kullanıcı adı ve şifreleriniz programın ana ekranında saklanıyor ve ana şifre girilmedikçe hiç kimse bunlara erişim sağlayamıyor. Şifreleriniz hazırlanırken karakter adedi, büyük küçük harf durumu, özel karakterler, sayılar veya olmasını istemediğiniz harfler gibi pek çok seçeneği kendiniz belirleyerek ihtiyacınıza en uygun şifreleri belirleyebiliyorsunuz.

Programın ana ekranını kullanarak şifrelerinizi panoya kopyalayabilir ve daha sonra kullandığınız yerlere yapıştırabilirsiniz. Şifrelerinizi sık sık unutuyor ve onları belirlemekte sorunlar yaşıyorsanız kullanabileceğiniz ücretsiz ve güvenli araçlar arasında yer aldığını söyleyebilirim. Herhangi bir kurulum gerektirmediği için programı istersenizUSB diskinize kopyaladıktan sonra yanınızda gezdirebilir ve şifrelerinize her yerden erişim sağlayabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Şifre Oluşturma, Saklama ve Şifre Hatırlatma Programı İndir – The Passguard İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir