Ses Dosyalarını MP3, WMA’ya Çevirme Programı – ÇXilisoft WMA MP3 Converter İndir Download Yükle

Sponsorlu Bağlantılar

MP4, M4A, MP2, AVI, MPEG, ASF, WMV, WAV, MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, VQF uzantılı dosyaların Mp3, Mp2 veysa Wma dosyalarına çevirme programı, converter programı.


MP4, M4A, MP2, AVI, MPEG, ASF, WMV, WAV, MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, VQF uzantılı dosyaların Mp3, Mp2 veysa Wma dosyalarına çevirme programı, converter programı.

Lisans: Kullanım Kısıtlamalı
Boyut: 2.3 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Xilisoft WMA MP3 Converter güçlü bir dosya biçimi çeviricisidir. Bu yazılımı kullanarak MP4, M4A, MP2, AVI, MPEG, ASF, WMV, WAV, MP3, WMA, OGG, AAC, FLAC, APE, VQF vb. biçimindeki dosyaları, en popüler dosya biçimleri olan MP3, MP2 ve WMA’ya çevirebilirsiniz. Yazılımın diğer bir güzelliği ise AVI, MPEG, WMV ve ASF videolarındaki sesleri de MP3, MP2 ve WMA biçimlerinde kaydedebilmesidir.

Xilisoft WMA MP3 Converter

Yazılım sayesinde çeviri yaptığınız dosyalardaki etiket (tag) bilgileri de diğer biçimdeki çıkışa otomatik olarak yazılır. Böylece çeviri yaptıktan sonra bir de etiket editörü kullanmaya gerek kalmadan, tüm bilgilerin yazılmış olması sağlanır. Xilisoft WMA MP3 Converter çoklu dosya desteği sayesinde, aynı anda birden çok dosya üzerinde işlem yapabilir. Aldığınız dosyalardaki kalite gerçekten sizi memnun edecektir. Ayrıca çeviri yapılmadan önce size sorulan sorularla, en verimli sonuç almanız sağlanır. Örneğin; MP3’e çeviri yaparken, dosyanın ses frekansı, VBR, CBR ve stereo veya mono olması sorulur. Dosyalar sizin daha önceden belirlemiş olduğunuz klasöre depolanır ve isterseniz orijinal dosyayı silebilir.


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : gezginler mp3 converter, wma yı mp3 e çevirme, mpa dosyasını mp3 e dönüştürme, mp4 mp2 çevirme, MP3 WMA DÖNÜŞTÜRME PROGRAMI, mp3 wav dosyasına çevirme programı, mp3 wav dosyasına çeviri programı, mp3 ü wma ya çevirme, interneten mp3 ceviri, dosyayi mp3 e dönüştür

0 Yorum: “Ses Dosyalarını MP3, WMA’ya Çevirme Programı – ÇXilisoft WMA MP3 Converter İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sponsorlu Bağlantılar