FPS Türü Silah ve Yaratıklarla Savaşma Oyunu – Serious Sam 2 Demo İndir Download Yükle

Serious Sam oyununun devamı, Serious Sam ikinci seri oyunu, silah oyunu, tek kişilik ilerlemeli oyun, savaş oyunu, yaratık öldürme oyunu, örümceklerle savaşma oyunu.


Serious Sam oyununun devamı, Serious Sam ikinci seri oyunu, silah oyunu, tek kişilik ilerlemeli oyun, savaş oyunu, yaratık öldürme oyunu, örümceklerle savaşma oyunu.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 370 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Serious Sam 2, sizi bilgisayar başında tutmaya aday oyunlardan biri. Klasik FPS oyunlardan farklı olarak oyunda tek bir mantık hakim; üzerine yağan! düşmanları öldür. Dikkatinizi çekmiştir yağmak sözcüğü, oyunda karşınıza o kadar çok yaratık geliyor ki, oyunun sonundaki istatistiklerde 6000-7000 yaratık öldürdüğünüz söyleniyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Demo sürümünde maalesef tek bir bölüm oynayabiliyoruz. Bu bölümde ise fazlaca gelişmiş bir merkezin ortasında kendimizi buluyoruz ve çevredeki yaratıkları öldürmeye başlıyoruz.

Oyundaki ses ve atmosfere değinecek olursak, oyun içi ses ve müzikler ilk oyundaki gibi başarılı sayılabilir. Zaten silah seslerinden müzikleri dinlemeye pek fırsat kalmıyor. Oyunun atmosferi ise sizi kendine sürükleyecek kadar iyi. Fazlaca yaratık gelmesine ve bir süre sonra kendini tekrar etmesine karşın oyunun atmosferi sayesinde hiç bir zaman sıkılmıyorsunuz.

Serious Sam 2 Demo

Eğer iyi bir sisteme sahipseniz ve FPS türü oyunlardan hoşlanıyorsanız Serious Sam 2’yi mutlaka denemelisiniz.

Tavsiye edilen sistem özellikleri

  • Pentium4 2.6 GHz
  • DirectX 9 destekli ekran kartı
  • 512 MB hafıza(ram)


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “FPS Türü Silah ve Yaratıklarla Savaşma Oyunu – Serious Sam 2 Demo İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir