Şarkı Sözü ve Dinlediğin Şarkı Bulma Programı İndir – My Music Recognition İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınız üzerinde dinlediğiniz müziklerin kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız ve dinlediğiniz şarkının şarkı sözlerini istiyorsanız işte size My Music Recognition programı. Bu program ile hem bilgisayardaki müzik programında, hem internette hemde video veya filmlerdeki müziklerin kime ait olduğunu ve şarkının adını tespit edebilirsiniz.


My Music Recognition İle Şarkı ve Şarkı Sözü Bulma 

Bilgisayarınız üzerinde dinlediğiniz müziklerin kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız ve dinlediğiniz şarkının şarkı sözlerini istiyorsanız işte size My Music Recognition programı. Bu program ile hem bilgisayardaki müzik programında, hem internette hemde video veya filmlerdeki müziklerin kime ait olduğunu ve şarkının adını tespit edebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 69 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.4
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Herhangi bir müzik dinlemediğiniz sürece kenarda sessiz olarak bekleyen program, müzik dinlediğiniz anda tespit özelliğini kullanıyor ve görev çubuğunda duran ikonuna tıkladığınızda müziğin ne olduğunu görebiliyorsunuz. Aynı zamanda, şimdiye dek program tarafından tanımlanan tüm müzikleri de bir liste halinde görebilir ve dönüş yapabilirsiniz.

Aynı zamanda, çalan şarkıların bulunması için herhangi bir şekilde mikrofon sahibi olmanız da gerekmiyor çünkü program direkt olarak sistem aygıtlarından hoparlörlere verilen sesleri tespit edip kendisi öğrenebiliyor. Böylece programın arkaplanda açık kalmasını sağlamak haricinde herhangi bir şey yapmanıza gerek kalmıyor.

My Music Recognition

Çok basit bir arayüze sahip olduğu için programı kullanırken zorlanacağınızı düşünmüyorum. Aynı zamanda, tanımlanan şarkıları video sitelerinde aratabilir, Wikipedia girdilerini görüntüleyebilir ya da şarkı sözü sitelerinde otomatik olarak sözlerini aratabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Şarkı Sözü ve Dinlediğin Şarkı Bulma Programı İndir – My Music Recognition İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir