Sabit Diskteki Gereksiz Dosyaları Silme Programı İndir – WinMend Disk Cleaner İndir Download Yükle

Sabit diskinizde yer alan gereksiz dosyaları bilgisayarınıza ekstradan yük bindirir ve bilgisayarınızın performansını düşürür. Bu gereksiz dosyaları sabit diskinizden silmeniz gerekir. Bunu yapmak için WinMend Disk Cleaner programını kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve oldukça etkili bir programdır.


WinMend Disk Cleaner İle Gereksiz Dosyaları Hemen Silin

Sabit diskinizde yer alan gereksiz dosyaları bilgisayarınıza ekstradan yük bindirir ve bilgisayarınızın performansını düşürür. Bu gereksiz dosyaları sabit diskinizden silmeniz gerekir. Bunu yapmak için WinMend Disk Cleaner programını kullanabilirsiniz. Kullanımı kolay ve oldukça etkili bir programdır. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.5.4
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

WinMend Disk Cleaner programı güvenli ve kapsamlı tarama seçenekleri sunmanın yanı sıra tarama sonucu doğrulama özelliği ile de fark yaratıyor. Güçlü disk analizi de programın artılarından birisi.

Gereksiz dosyaları sabit diskiniz üzerinden kaldırarak sadece ekstra depolama alanına değil, aynı zamanda daha gelişmiş bir sistem performansına da sahip olacaksınız.

Program yardımıyla hangi sürücüler üzerinde tarama işlemi gerçekleştirmek istediğinizi ve hangi sürücülerin tarama dışında bırakılmasını istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

WinMend Disk Cleaner

Tarama sonucunda liste üzerinde gereksiz olarak belirlenmiş olan tüm dosyalara ait bilgileri ve dosya uzantılarını görebilirsiniz. Aynı zamanda tarama sonuçları alt toplamlarla birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

Sonuç olarak bilgisayarınızın ilk günkü performansıyla çalışmadığını düşünüyor ve ekstra depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız WinMend Disk Cleaner’ı denemenizi öneririm.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Sabit Diskteki Gereksiz Dosyaları Silme Programı İndir – WinMend Disk Cleaner İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir