RAR Dosya Formatı Dönüştürme Programı İndir – RAR File Converter İndir Download Yükle Bedava

En popüler dosya sıkıştırma formatlarından birisi RAR formatıdır ancak diğer dosya sıkıştırma formatları da oldukça sıklkla kullanılmaktadır. Özellikle Zip formatı da çok popülerdir. RAR File Converter programı ise RAR dosya formatını Zip ve diğer dosya formatlarına dönüştürüyor.


RAR File Converter 1.0 İle Arşiv Dosyalarını Dönüştürün

En popüler dosya sıkıştırma formatlarından birisi RAR formatıdır ancak diğer dosya sıkıştırma formatları da oldukça sıklkla kullanılmaktadır. Özellikle Zip formatı da çok popülerdir. RAR File Converter programı ise RAR dosya formatını Zip ve diğer dosya formatlarına dönüştürüyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,09 MB
Dil: Ingilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

ZIP’lerin yanında program 7Z ve TAR uzantılı dosyalara da dönüşüm sağlayabiliyor ve böylece çok daha yüksek sıkıştırma oranları yakalayabiliyorsunuz. Ayrıca RAR File Converter ile dosyaları dönüştürmek için onları açmak, yeniden sıkıştırılmış hale getirmek gibi işlerle vakit kaybetmiyorsunuz. Direkt olarak dosyanızı seçebiliyor ve anında diğer sıkıştırılmış formatlarda alabiliyorsunuz.

RAR File Converter

Programın arayüzü oldukça basit bir tasarıma sahip olduğu için zorluk çekeceğinizi de sanmıyorum. Dönüştürmek istediğiniz dosyalar şifreliyse fakat şifreyi biliyorsanız sorunsuz bir şekilde onları da dönüştürebilirsiniz. Tabii ki dönüştürülmüş olan dosyanın şifrelerini de ayarlayabiliyorsunuz.

Dönüştürme işlemleri dosyaların sıkıştırma oranları ve boyutlarına göre uzun zaman alabildiği için programda işlemin ne kadarının tamamlandığını gösteren bir bar da mevcut. Dolayısıyla ne zaman yeni sıkıştırılmış arşivlerinizi alacağınızı kolayca görebiliyorsunuz. Hem ücretsiz hem de kolay kullanılır olan programı denemenizi öneriyorum.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “RAR Dosya Formatı Dönüştürme Programı İndir – RAR File Converter İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir