PNG’den ICO Formatına Dönüştürme Programı – SDR Free PNG to ICO Converter İndir Download Yükle Bedava

PNG formatlı resim dosyalarınızı SDR Free PNG to ICO Converter programı ile ICO formatına dönüştürebilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu program ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece bir kaç tıklama ile PNG formatından ICO formatına resim dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.


PNG formatından ICO formatına dönüştürme

PNG formatlı resim dosyalarınızı SDR Free PNG to ICO Converter programı ile ICO formatına dönüştürebilirsiniz. Kullanımı çok basit olan bu program ücretsiz olarak sunulmaktadır. Sadece bir kaç tıklama ile PNG formatından ICO formatına resim dönüştürme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,05 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Kullanımı kolay ve sade arayüzü üzerinde herhangi bir karışıklık yaşamayacağınız SDR Free PNG to ICO Converter, resimleri kolayca programa atmanızı sağlamaktadır. Bu aşamadan sonra oluştutulacak olan ikonların nereye çıkmasını gerektiğini belirleyerek hemen format deönüştürme işlemini tamamlayabilirsiniz.

Program üzerinde ”Add” tuşuna basarak dilediğiniz kadar resim ekleyebiliyorsunuz. Daha sonra bu resimleri dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürme işlemlerini destekleyen SDR Free PNG to ICO Converter, sizi gereksiz yere zaman kaybetmen kurtarır.

SDR Free PNG to ICO Converter

ICO formatlı resim dosyaları elde etmenin en kolay yöntemlerinden biri olan SDR Free PNG to ICO Converter’ı bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirerek ne kadar pratik ve kolay kullanıma sahip olduğunu kendiniz test edebilirsiniz.

NOT: .Net Framework: 3.5 veya üstü sürüm gerektirir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PNG’den ICO Formatına Dönüştürme Programı – SDR Free PNG to ICO Converter İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir