PDF Dönüştürme Programı – PowerPoint/PPT to Pdf Converter İndir Download Yükle Bedava

Bir tür dosya dönüştürme programı olan PowerPoint/PPT to Pdf Converter isimli programı size ppt, pptx, pptm gibi dosya türlerini PDF dosyasına dönüştürmenize olanak tanır. PowerPoint/PPT dosya formatlarını PDF formatına dönüştürmek için PowerPoint/PPT to Pdf Converter programını kullanabilirsiniz.


PowerPoint/PPT to Pdf Converter İle Dönüştürme

Bir tür dosya dönüştürme programı olan PowerPoint/PPT to Pdf Converter isimli programı size ppt, pptx, pptm gibi dosya türlerini PDF dosyasına dönüştürmenize olanak tanır. PowerPoint/PPT dosya formatlarını PDF formatına dönüştürmek için PowerPoint/PPT to Pdf Converter programını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 3.4 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Program hepsi bir arada tarzında olduğu için bir program içinden birden fazla işlem yapılabilir. Hepsini tek bir pencere içinden yönetebilirsiniz.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip. Tek bir pencere üzerinden, sağ kısımda bulunan dosya menüsünden dosya ve klasör seçimi yapılır. Alt kısımda bulunan “çıktı biçimini” ayarladıktan sonra “convert/dönüştür” tuşuna bastığınızda dosya dönüştürülür.

PowerPoint PPT to Pdf Converter

Program PowerPoint/PPT dosyalarını PDF dosya türüne dönüştürebilir.

Kolay kullanılabilir bir ara birimi sayesinde, ayrıntı içinde boğulmadan basit bir pencere yapısıyla işlem gerçekleşir. Bu sayede dosyaları hızlı ve kolay bir şekilde PDF türüne dönüştürebilirsiniz.

Kısıtlama ve lisans:
Programın bu “free” sürümümde uygulanacak yol şu şekildedir. Kurulumdan sonra gelen ekranda bulunan “free version” seçimi yapıp programı çalıştırabilirsiniz.

Programın bu ücretsiz sürümünde sadece dosyaları tek tek dönüştürebilirsiniz. Toplu dönüştürmeyi desteklemez. Toplu dönüştürme yapmak için ve satın al tarzında gelen pencereden kurtulmak için lisans almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 49.95$’dır.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PDF Dönüştürme Programı – PowerPoint/PPT to Pdf Converter İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir