PC (Windows) İçin Minecraft Yapı İnşa Etme Oyunu – Minecraft 1.6.4 İndir Download Yükle

Bir şeyler inşa etmek isteyen milyonlarca oyuncu Minecraft oyununu oynuyor. Efsane oyunlardan birisi olan Minecraft oyununun bu versiyonunu hemen indirip Windows bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kazandığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz her şeyi inşa ediyor bir yandan da size saldıran düşmanlarla savaşıyorsunuz.


Bir şeyler inşa etmek isteyen milyonlarca oyuncu Minecraft oyununu oynuyor. Efsane oyunlardan birisi olan Minecraft oyununun bu versiyonunu hemen indirip Windows bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kazandığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz her şeyi inşa ediyor bir yandan da size saldıran düşmanlarla savaşıyorsunuz.

Lisans: Ücretli
Boyut: 660 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Minecraft 1.6.4 indir, Minecraft 1.6.4 gezginler, Minecraft 1.6.4 download, Minecraft 1.6.4 windows indir

Oyunun başlarında kırarak toplayacağınız bloklar yardımıyla gece ortaya çıkan yaratıklara karşı sığınmak için inşaa edeceğiniz küçük barınaklar sonrasında yavaş yavaş kendinizi geliştirmeye başlayarak farklı eşyalar ve araçlar üretebilmeye başlayacaksınız. Bir yerden sonra tek başınıza veya arkadaşlarınız yardımıyla kimsenin aklına gelmeyecek, hayalini dahi kuramayacağı yapılar veya mekanlar oluşturabileceksiniz.

Minecraft

Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz bir oyun olan Minecraft‘ın büyülü dünyası, dünya üzerinde birçok oyuncuyu etkilediği gibi sizleri de etkilemeyi başarabilir. Diğer oyuncular tarafından yapılan şeyleri gördükten sonra, ben daha iyisini yapabilirim diyerek başlayacağınız oyunda çılgınca projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Ayrıca oyunun en eğlenceli kısımlarından birisi de karanlığın basmasıyla birlikte ortaya çıkan ve sizi avlamaya çalışan gizemli yaratıklar. Bu nedenle sabahın ilk ışıklarını görebilmek istiyorsanız yapmanız gereken ya bu yaratıklara karşı savaşmak ya da inşaa etmiş olduğunuz evinizde geceyi geçirerek sabah olmasını beklemek.


Sponsorlu Bağlantılar
Nasıl Buldular? : Minecraft 1 6 4 indir gezginler, windows phone minecraft indir, inşa etme oyunları pc, windows için mınecraft benzeri ücretsiz oyun indir, windows 7 ye minecraft yüklenirmi, oyun indir bedava minecraft 1 9 14, minecraft yükle demosuz, minecraft 164 indir, minecraft 1 6 4 indir gezgin, wp minecraft ücretsiz

0 Yorum: “PC (Windows) İçin Minecraft Yapı İnşa Etme Oyunu – Minecraft 1.6.4 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir