PC İçin Ücretsiz Türkçe Tictoc Arama ve Mesajlaşma Uygulaması – Tictoc İndir Download Yükle Bedava

Anlık mesajlaşma uygulaması olan Tictoc hem ücretsiz hemde Türkçe olması nedeniyle oldukça cazip bir uygulama. Tictoc uygulaması ile fotoğrafları, videoları, şarkıları ve bulunduğunuz yeri anında paylaşabiliyorsunuz. Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerini ücretsiz olarak da arayabilirsiniz.


Tictoc İle Her Yerden Mesajlaşma

Anlık mesajlaşma uygulaması olan Tictoc hem ücretsiz hemde Türkçe olması nedeniyle oldukça cazip bir uygulama. Tictoc uygulaması ile fotoğrafları, videoları, şarkıları ve bulunduğunuz yeri anında paylaşabiliyorsunuz.  Türkiye ve dünyanın herhangi bir yerini ücretsiz olarak da arayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5.7 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Tictoc ile grup sohbetleri yapabilir, ücretsiz olarak dünyanın dört bir yanını arayabilir, profilinizi oluşturabilir ve profilinize kendi fotoğrafınızı koyabilirsiniz.

Tictoc ile aynı zamanda Android ve iOS cihazlar için de uygulaması bulunuyor. Böylce telefonda başladığınız sohbete bilgisayarında devam edebilirsiniz. Bilgisayarındaki dosyalarını ister arkadaşınla paylaş, ister kendi telefonuna gönder.

tictoc

Kelimeler seni anlatmaya yetmiyorsa, Sticker’ları Tictocla! Tictoc’ta her duygu ve düşünceyi ifade eden ve sürekli yenilenen bir
Sticker dünyası var.

Tictoc Nedir? VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “PC İçin Ücretsiz Türkçe Tictoc Arama ve Mesajlaşma Uygulaması – Tictoc İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir