Outlook İçin Skype Eklentisi İndir – Skype for Outlook.com İndir Download Yükle Bedava

Outlook.com üzerinde arama Skype aramaları yapmak istiyorsanız bu eklentiyi kurmanız gerekiyor. Bu eklenti sayesinde Outlook e-posta hesabınızı tarayıcınızdan açarak ücretsiz ses ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Anlık iletiler gönderebilir, tüm Messenger kişilerinizi arayabilir ve Skype kişilerinizi Outlook.com’a getirebilirsiniz.


Bilgisayarda İstediğiniz Şeyi UltraHide İle Gizleyin

Outlook.com üzerinde arama Skype aramaları yapmak istiyorsanız bu eklentiyi kurmanız gerekiyor. Bu eklenti sayesinde Outlook e-posta hesabınızı tarayıcınızdan açarak ücretsiz ses ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Anlık iletiler gönderebilir, tüm Messenger kişilerinizi arayabilir ve Skype kişilerinizi Outlook.com’a getirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5.1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 7.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü

Outlook e-posta servisi üzerinden Skype aramaları ve görüşmeleri yapmanızı sağlayan Skype for Outlook.com eklentisini hemen indirin.

Skype for Outlook.com eklentisi sayesinde internet tarayıcımız üzerinde Outllook e-posta hesabımız açıkken Skype bağlantılarımızla anlık mesajlaşma işlemini gerçekleştirme imkanı veriyor. Tarayıcınız üzerinden Skype programına ihtiyaç duymadan bu eklenti sayesinde iletişim kurabiliyorsunuz.

Başka bilgisayarda iseniz ve o bilgisayarda Skype kurulu değilse yine bu Skype for Outlook.com eklentisi imdadınıza yetişecek. Her yerde Skype ile iletişim kurmanızı sağlayan bu eklentiyi denemelisiniz.

Skype for Outlook

Skype for Outlook.com ile anlık mesajlaşma işlemlerini gerçekleştirebildiğimiz gibi sesli arama yapabiliyoruz ve video sohbet başlatabiliyoruz. Eğer farklı cihazlarda arkadaşlarınız ve ailenizle iletişim kurmak istiyorsanız veya Skype yüklemelerinde veya Skype çalışması esnasında problem yaşıyorsanız Skype for Outlook.com’u pratik bir çözüm olarak deneyebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Outlook İçin Skype Eklentisi İndir – Skype for Outlook.com İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir