Otomatik Program Güncelleme Yazılımı – Gear Software Manager İndir Download Yükle Bedava

Gear Software Manager bilgisayarınızda yüklü tüm yazılım sürümleri tarar, daha sonra kullanılabilir güncelleme olup olmadığını kontrol eder ve programların çevrimiçi son sürümlerini denetler. Eğer yeni güncellemeler olduğunu algılarsa yeni sürümünü indirmeniz için size bir bağlantı verir.


Bilgisayarınızdaki Programların Güncellemelerini Kontrol Edin

Gear Software Manager bilgisayarınızda yüklü tüm yazılım sürümleri tarar, daha sonra kullanılabilir güncelleme olup olmadığını kontrol eder ve programların çevrimiçi son sürümlerini denetler. Eğer yeni güncellemeler olduğunu algılarsa yeni sürümünü indirmeniz için size bir bağlantı verir.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.07
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Gear Software Manager programı ayrıca bilgisayarınızda olması gereken yazılımları da size önerir. Firefox, Google Chrome veya iTunes gibi her bilgisayarda olması gereken yazılımların listesini size sunar. 

Karışık ayarlar veya yapılandırma parametreleri gerektirmeyen program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Farklı sekmelere bölünmüş program arayüzü üzerinde gerçekleştirebileceğiniz tüm işlemler oldukça iyi bir şekilde organize edilmiştir.

Gear Software Manager

Güncelleme kontrol etme fonksiyonunun dışında sistem temizleme ve kayıt temizleme gibi iki ek fonksiyonu da kullanıcılarına sunan program, bir taşla birden fazla kuş vurmak isteyen kullanıcıların eminim ki çok hoşuna gidecektir.

Testlerim sırasında oldukça hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışan Gear Software Manager, sistem kaynaklarını da oldukça düşük seviyelerde kullanarak sisteminizi kesinlikle yormuyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Otomatik Program Güncelleme Yazılımı – Gear Software Manager İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir