Online Ücretsiz Uçan Ejderha Rol Yapma Oyunu – Sky Dragon İndir Download Yükle Bedava

Ücretsiz ve tarayıcı tabanlı bir rol yapma oyunu arıyorsanız işte size Sky Dragon. Bilgisayarınızdaki internet tarayıcısı üzerinden oynayabileceğiniz bu uçan ejderha oyunu oldukça sürükleyici bir oyundur. Kendinize göre kahramanlardan birisi seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Tek yapmanız gereken size verilen görevleri yerine getirmek.


İnternet Tarayıcısı Üzerinden Sky Dragon’u Ücretsiz Oynayın

Ücretsiz ve tarayıcı tabanlı bir rol yapma oyunu arıyorsanız işte size Sky Dragon. Bilgisayarınızdaki internet tarayıcısı üzerinden oynayabileceğiniz bu uçan ejderha oyunu oldukça sürükleyici bir oyundur. Sihirbaz, Savaşçı ve Avcı sınıfından birisini seçiyorsunuz ve oyuna başlıyorsunuz. Tek yapmanız gereken size verilen görevleri yerine getirmek.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: Bilinmiyor
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1

Günlük olarak tamamlamanız görevler dışında, oyun içerisinde belirli zamanlarda aktif hale gelen etkinliklere de katılarak birçok ödül kazanmaya hak kazanabileceğiniz oyun, sizlere sonu gelmeyen bir oynanış deneyimi sunuyor.

Arkadaşlarınızı davet edebileceğiniz, onlarla oyun üzerinde gerçek zamanlı olarak sohbet edebileceğiniz, kendi klanınızı kurarak omuz omuza mücadele edebileceğiniz ve çok daha fazlasına sahip olabileceğiniz Sky Dragon, gerçekten sıradan bir rol yapma oyunundan çok daha fazlasını sizlere sunuyor.

Sıra tabanlı bir savaş sistemine sahip olan oyunda, kahramanınızı desteklemek için kullanabileceğiniz özel güçlere sahip ejderhalara yanınızda yer verebilir veya kahramanınızı rakiplerinize karşı üstün kılacak olan sihirli güçlerinizi ve ekipmanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Sky Dragon

Tüm bahsetmiş olduğumuz bu özelliklerin dışında, oyun içerisinde yer alan PVP sistemi sayesinde diğer oyunculara meydan okuyabilir ve sıralama listesinde üst sıralara yükselmek için mücadele edebilirsiniz. Ayrıca kahramanınızın seviyesini çok daha hızlı yükseltebilmek için oyunda yer alan tarlanıza özel bitkiler ekebilir ve bitkiler yetiştikten sonra bu bitkileri toplayarak ekstra deneyim puanı kazanabilirsiniz.

Rol yapma oyunlarını seviyorsanız ve oynayabileceğiniz sıradışı bir rol yapma oyunu arıyorsanız Sky Dragon’u mutlaka denemenizi öneririm.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Online Ücretsiz Uçan Ejderha Rol Yapma Oyunu – Sky Dragon İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir