Müzik Yapma Programı – Adobe Audition (Cool Edit Pro) Tryout 1.5 İndir Download

İlk versiyonlarında Cool Edit Pro olarak karşımıza çıkan bu program artık Adobe Audition olarak karşımızda. Müziklerinizi istediğiniz gibi efektlendirebileceğiniz ve sıfırdan müzik yapabileceğiniz bir program. Programın kendisinin de ses dosyaları arşivini kullanarak müzik yapmanın keyfini yaşayın.


İlk versiyonlarında Cool Edit Pro olarak karşımıza çıkan bu program artık Adobe Audition olarak karşımızda. Müziklerinizi istediğiniz gibi efektlendirebileceğiniz ve sıfırdan müzik yapabileceğiniz bir program. Programın kendisinin de ses dosyaları arşivini kullanarak müzik yapmanın keyfini yaşayın.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 30.1 MB
Dil: ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Eski adıyla Cool Edit Pro yeni adı ile Adobe Audition; tam anlamıyla mükemmel bir dijital audio düzenleyici yazılım olup size dijital ses dünyasında yapabileceğinizden çok fazlasını vaad ediyor. Bu programla yapacaklarınız sınırsız zaten önceki sürümünü kullananlar bilir tam bir stüdyo. Genelde DJ ve kayıt stüdyolarında kullanılan bu programla her türlü remix ve mixleri yapabilirsiniz..
Timeline üzerinde sadece ses değil video filmleri de karelere ayırıp düzenleyebilirsiniz. AVI, MPEG ve WMV happy wheels demo formatlarınıdesteklemektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Audition

Ses dosyalrını aynı anda birden çok sayıda karıştırma işlemini, ses dosyalarına çeşitli efektleri uygulama, kendi müzik luplarınızı yaratma, mono veya sterio ses dalgasını düzenleyebilme ve oluşturduğunuz müzikleri CD’lere yazabilme özelliklerinin hepsini bu yazılımda bulabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Müzik Yapma Programı – Adobe Audition (Cool Edit Pro) Tryout 1.5 İndir Download”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir