MSN Programı İndir – Windows Live Messenger 2011 Türkçe İndir Download Yükle Bedava

İnternet üzerinden arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve aileniz ile mesajlaşabildiğiniz bir program olan Windows Live Messenger 2011 bilindiği üzere Skype’a geçiş yaptı. Yazılı mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma ve daha fazlasını bulabildiğiniz Windows Live Messenger 2011’de yapabildiklerinizin hepsini ve daha fazlasını şimdi Skype ile yapabiliyorsunuz.


Anlık Mesajlaşma Programı MSN 

İnternet üzerinden arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve aileniz ile mesajlaşabildiğiniz bir program olan Windows Live Messenger 2011 bilindiği üzere Skype’a geçiş yaptı. Yazılı mesajlaşma, görüntülü ve sesli konuşma ve daha fazlasını bulabildiğiniz Windows Live Messenger 2011’de yapabildiklerinizin hepsini ve daha fazlasını şimdi Skype ile yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo data-ad-slot="7205554035">
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,2 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2011
İşletim Sistemi: Win7/Vista

Windows Live Messenger 2011 programını Microsoft tarafından resmen sonlandırıldı. Artık Windows Live Messenger 2011 programını indirip kullanamazsınız.

Windows Live Messenger Microsoft tarafından sonlandırıldı ve kullanıcıların hesapları Skype’a geçirildi. Eğer arkadaşlarınızla sohbete devam etmek istiyorsanız Skype’ı indirmek zorundasınız.

Skype

Skype İndir

MSN hesanızı ile Skype üzerinden oturum açabilir ve mesajlaşmaya devam edebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “MSN Programı İndir – Windows Live Messenger 2011 Türkçe İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir