Microsoft Photo Story 3

Photo Story programı microsoft tarafından geliştirilen bir slayt programıdır. Photo Story ile slaytlarınıza efektler verebilir, slaytınızda kullandığınız resimlerin üstüne yazı yazabilir, resimleri ekranda kalma sürelerini belirleyebilir, slaytın resimlerin hangi bölgesinde başlayıp hangi bölgesinde biteceğini belirleyebilir ve tabi ki slaytınıza istediğiniz müziği koyabilirsiniz.


Photo Story programı microsoft tarafından geliştirilen bir slayt programıdır. Photo Story ile slaytlarınıza efektler verebilir, slaytınızda kullandığınız resimlerin üstüne yazı yazabilir, resimleri ekranda kalma sürelerini belirleyebilir, slaytın resimlerin hangi bölgesinde başlayıp hangi bölgesinde biteceğini belirleyebilir ve tabi ki slaytınıza istediğiniz müziği koyabilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 3.2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows XP

Microsoft Photo Story 3 Microsoft tarafından geliştirilen bir slayt gösterisi oluşturma programıdır. Benzer programlara nazaran daha gelişmiş bir kullanıcı arayüzü ve özelliğe sahiptir. Program sayesinde seçtiğiniz resimleri boyutlandırabilir,renk düzenlemeleri yapabilir,resimlere efekt ve hazırladığınız slayt gösterilerinize fon müzikleri ekleyebilirsiniz. Ayrıca program çok sayıda kombinasyon içeren müzikleri size ücretsiz sunuyor. Hazırladığınız slayt gösterisini Windows Medya Formatında(.wmv) kaydedebilir, e-mail’le gönderilebilecek kadar sıkıştırabilirsiniz. Bu programın Windows XP için olduğu unutulmamalıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
happy wheels demo data-ad-client="ca-pub-4744542956557265" data-ad-slot="7205554035">

Dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri oluşturun. Resimleri tek bir dokunuşla düzeltin, kesin veya döndürün. Fotoğraflı öykülerinize şaşırtıcı özel efektler, müzikler ve kendi sesli anlatımınızı ekleyin. Sonra başlıklar ve alt yazılarla kişiselleştirin. Dosya boyutlarının küçük olması fotoğraflı öykülerinizi e-posta ile göndermenizi kolaylaştırır. Öykülerinizi TV’de, bilgisayarda veya Windows Mobile tabanlı bir taşınabilir aygıtta seyredin.

Microsoft Photo Story

Microsoft Photo Story 3 Sistem Gereksinimleri

  • Desteklenen İşletim Sistemleri; Windows XP; Windows XP Home Edition ; Windows XP Media Center Edition; Windows XP Professional Edition; Windows XP Service Pack 1; Windows XP Service Pack 2; Windows XP Tablet PC Edition
  • Gereken İşlemci: Intel P3 700-megahertz (MHz)
  • veya eşdeğer işlemci, Intel P4 1.7-gigahertz (GHz) eşdeğer
  • işlemci önerilir.
  • Bellek: 256 megabayt (MB) RAM, 512 MB RAM
  • veya üstü önerilir.
  • Disk alanı: 400 MB kullanılabilir sabit disk alanı.
  • Monitör: Super VGA (800 x 600) veya
  • daha yüksek çözünürlüklü video bağdaştırıcısı ve monitör.


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Microsoft Photo Story 3”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir