Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi İndir Download Bedava Türkçe

Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi sayesinde yeni Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint 2007 dosya biçimlerindeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları eski Office sürümleri ile kullanabilirsiniz.


Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi sayesinde yeni Microsoft Office Word, Excel ve PowerPoint 2007 dosya biçimlerindeki belgeleri, çalışma kitaplarını ve sunuları eski Office sürümleri ile kullanabilirsiniz.

Ayrıca 2007 sürümlü Office yazılımları ile oluşturulmuş dosyalar üzerinde eski sürüm Office yazılımlarınızla açma, düzenleme, kaydetme gibi istediğiniz tüm düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 37.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Bilgisayarında Microsoft Office 2000, Office XP veya happy wheels demo Office 2003 gibi eski sürüm Office yazılımları kurulu olup da 2007 sürümlü Office yazılımlarını temin edip kuramayan birçok bilgisayar kullanıcısı mevcuttur. İşte bu kullanıcılar Office 2007 sürümlü Office yazılımları ile oluşturulan dökümanları açıp üzerinde işlem yapamamaktadırlar.

Microsoft Office

Yukarıda dile getirilen sorunu çözebilmek amacıyla Microsoft bir uyumluluk paketi yayınlamıştır. Bu uyumluluk paketini kurduğunuzda “docx” biçimli Word dosyalarını, “xlsx” biçimli Excel dosyalarını ve “pptx” biçimli PowerPoint dosyalarını açıp istediğiiniz işlemleri yaparak, istediğiniz uyumlulukta kaydedebilirsiniz.

Uyumluluk Paketi, bu yeni biçimlerde kaydedilmiş dosyaları Microsoft Office Word Viewer 2003, Excel Viewer 2003 ve PowerPoint Viewer 2003 ile görüntülemek için de kullanılabilir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Microsoft Office 2007 Uyumluluk Paketi İndir Download Bedava Türkçe”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir