Media Player’da ŞArkı Sözlerini Gösteren Eklenti – Lyrics Plugin for Windows Media Player İndir Download Bedava

Media Player ile müzik dinlerken şarkı sözlerini de görmek ister misiniz? O zaman Lyrics Plugin Windows Media Player isimli eklentiyi kullanmalısınız. Çalmakta olan şarkını sözlerini internette bulan eklenti size gösteriyor. Özellikle ingilizce şarkıların sözlerini başarılı bir şekilde buluyor.


Şarkı sözlerini bulan eklenti

Media Player ile müzik dinlerken şarkı sözlerini de görmek ister misiniz? O zaman Lyrics Plugin Windows Media Player isimli eklentiyi kullanmalısınız. Çalmakta olan şarkını sözlerini internette bulan eklenti size gösteriyor. Özellikle ingilizce şarkıların sözlerini başarılı bir şekilde buluyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 392 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Lyrics Plugin indir, şarkı sözlerini bulan eklenti, Media Player şarkı sözleri

Kurulumu ve kullanımı happy wheels demo son derece kolaydır. Kurulum öncesinde Media Player programını kapattıktan sonra indireceğiniz eklenti dosyasına çift tıklayarak eklentiyi kurun. Daha sonra Media player programı açın ve Araçlar menüsünden eklentiler alt menüsü üzerine gelin. Lyrics Plugin’in yanında işaret yoksa eğer üzerine bir kere tıklayın.

Bu işlem sonrasında oynatılmakta olan parça şarkı sözleri otomatik olarak aranacak ve bulunduğu taktirde program içerisinde görüntülenecektir.

Lyrics Plugin for Windows Media Player

Eklenti ayarlarından şarkı sözleri yazı tipi, rengi ve arkaplan rengini değiştirme seçeneğiniz bulunmaktadır.

Eklenti tarafından bulunamayan şarkı sözlerini elle ekleme imkanını bulunmaktadır.

Not: Eklenti Türkçe şarkı sözlerini bulmakta başarılı değildir ancak İngilizce şarkı sözlerini başarılı olarak bulabilmektedir. Bulunmayan şarkı sözlerini eklenti içerisinden Google’da aratabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Media Player’da ŞArkı Sözlerini Gösteren Eklenti – Lyrics Plugin for Windows Media Player İndir Download Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir