MAC İçin Yasaklı Sitelere Giriş Programı – Hideman VPN İndir Download Yükle

Hideman VPN programı ile yasaklanan ve engellenen bütün sitelere giriş yapabilirsiniz. Hideman VPN ile IP gizlemeyerek nerelere ve nereden internete girdiğinizi kimse bilmeyecek. İnternet verilerini şifreleyerek de gizliliğinizi koruyor. Güçlü 256-bit şifreleme ile internet verilerinizi koruyacak. Herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir siteye giriş yapabiliyorsunuz.


Hideman VPN İle Yasaklı Sitelere Girin

Hideman VPN programı ile yasaklanan ve engellenen bütün sitelere giriş yapabilirsiniz. Hideman VPN ile IP gizlemeyerek nerelere ve nereden internete girdiğinizi kimse bilmeyecek. İnternet verilerini şifreleyerek de gizliliğinizi koruyor. Güçlü 256-bit şifreleme ile internet verilerinizi koruyacak. Herhangi bir sınırlama olmaksızın herhangi bir siteye giriş yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 2,3 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.0
İşletim Sistemi: Mac OS X

VPN programları internete bağlanırken kendi kullandığınız IP’yi saklayarak kimliğinizi tespit edilemez kılıyor ve seçeceğiniz ülkelerden birinden internete bağlanıyorsunuz. Ayrıca internet verilerinizin hepsi oldukça kuvvetli denilebilecek 256 bitlik şifreleme sistemi ile güvence altına alınıyor.

VPN programlarının happy wheels demo en büyük artısı ise yasaklanan ve engellenen sitelere giriş yapabiliyor olmanızdır. 20 Farklı ülkeden birini seçerek internete oradaymış gibi bağlanabilir ve ülkemizde girişi engellenmiş olan sitelere rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Ülkemizde özellikle son zamanlarda artan yasaklı site sayısından sonra neredeyse VPN programı kullanmak zorunda kalacağız. Twitter’ın da yasaklanmasından sonra bir çok kişinin ihtiyaç duyduğu VPN programlarının büyük bir çoğunluğu aylık ödeme karşılığı kullanılabilen servisler. Hidemna VPN’i ücretsiz olarak indirerek 1 aylık deneme sürümü boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bu süreden sonra programdan memnun kalırsanız haftalık, aylık yada yıllık üyelik satın alarak servisten yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Hideman VPN mac

Programı kullanırken Türkiye’ya yakın olan Avrupa ülkelerini kullanmayı tercih etmenizi öneririm. Ayrıca kimi zaman bazı sunuclarda yüklenme sebebiyle yavaşlama olabiliyor. Bu tür bir yavaşlama ile karşılaşırsanız bağlı olduğunuz ülkeyi değiştirmenizi tavsiye ederim.

Hideman VPN’i Mac’lerinize ücretsiz olarak indirerek internet üzerinde özgürce ve güvenli bir şekilde gezebilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “MAC İçin Yasaklı Sitelere Giriş Programı – Hideman VPN İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir