Mac İçin Ücretsiz Yasaklı Sitelere Girme Programı – TunnelBear İndir Download Yükle Bedava

Mac bilgisayarlarınızda yasaklanan bütün web sitelerine sorunsuz bir şekilde girmek istiyorsanız TunnelBear programını kullanın. VPN programı olan TunnelBear sayesinde özellikle ülkemizde yasaklanan Youtube, Twitter ve diğer bütün engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.


MAC’de Engelli Sitelere TunnelBear Giriş Yapın

Mac bilgisayarlarınızda yasaklanan bütün web sitelerine sorunsuz bir şekilde girmek istiyorsanız TunnelBear programını kullanın. VPN programı olan TunnelBear  sayesinde özellikle ülkemizde yasaklanan Youtube, Twitter ve diğer bütün engelli sitelere giriş yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz (500MB kota)
Boyut: 11 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 3.0 (21.03.2014)
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Dünyanın her yerinden TunnelBear happy wheels demo programı ile engellenen ve yasaklanan sitelere girebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan en güzel VPN uygulamalarından birisidir. Ayrıca çok kolay bir VPN programıdır.

TunnelBear kullanmak çok kolay. Sadece indirin ve kurun, bir e-posta adresi ile kaydolun ve erişmek istediğiniz içeriğin konumu kendiniz seçin. İstediğiniz ülke üzerinden internette gezinin.

TunnelBear

Eğer güvenilir, ücretsiz, hızlı VPN arıyorsanız, TunnelBear programı size istediğiniz verecektir.Program 500 MB ücretsiz kullanım imkanı sunuyor.

Ücretsiz bir şekilde kayıt olarak, e-posta adresinize gelen onaylama bağlantısına tıklamalısınız. Ardından kendi hesap bilgilerinizle TunnelBear‘a giriş yaparak size tanınan aylık 500 MB’lık ücretsiz kotayı kullanabilirsiniz. İsterseniz ücretli olarak aylık, 3 aylık veya yıllık paketler satın alabiliyorsunuz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Ücretsiz Yasaklı Sitelere Girme Programı – TunnelBear İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir