Mac İçin Ücretsiz Video Format Dönüştürme Programı – MacX Video Converter Pro İndir Download Yükle Bedava

Mac bilgisayarınız üzerinde bazı videoları oynatamıyorsanız format dönüştürmeye ihtiyacınız var demektir. Bu format dönüştürme işini de MacX Video Converter Pro isimli program ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Ücretsiz olan bu program sayesinde neredeyse tüm formatlara videolarınızı dönüştürebilirsiniz. Mac için güzel bir video format dönüştürme programıdır.


Mac Bilgisayarlarda Video Formatı dönüştürme – MacX Video Converter Pro

Mac bilgisayarınız üzerinde bazı videoları oynatamıyorsanız format dönüştürmeye ihtiyacınız var demektir. Bu format dönüştürme işini de MacX Video Converter Pro isimli program ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Ücretsiz olan bu program sayesinde neredeyse tüm formatlara videolarınızı dönüştürebilirsiniz. Mac için güzel bir video format dönüştürme programıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 23,4 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 5.0.1
İşletim Sistemi: Mac OS X

MacX Video Converter Pro, sade ve pratik arayüzü ile Mac kullanıcılarının MKV, M2TS, MTS, TS, AVCHD, MP4, MOV, FLV, WMV, AVI ve diğer tüm happy wheels demo popüler video formatlı dosyaları diğer formatlara dönüştürmesine olanak sağlıyor.

Herhangi bir kalite kaybı olmadan 32 kat hızlı şekilde dönüştürme işlemlerini gerçekleştiren MacX Video Converter Pro içerisinde 280’den fazla hazır profil bulunduruyor. Bu profilleri kullanarak iPhone, iPad, Android, Windows Phone, PS4 ve diğer cihazlarınız üzerinde izlemek için videolarınızı dönüştürebilirsiniz.

Dönüştürme işlemi dışında videolarınızı düzenleyebilmeniz için gerekli araçları size sunan program sayesinde birbirinden güzel videolar hazırlayarak arkadaşlarınız ile YouTube ve Facebook üzerinden paylaşabilirsiniz.

MacX Video Converter Pro

Program içerisinde 320’den fazla video ve 50’den fazla ses codec’i bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz herhangi bir video veya ses doayasını 180 farklı video formatına yada 14 farklı popüler ses dosyasına dönüştürebilirsiniz.

Format dönüştürme programına ihtiyacı olanların, Mac’leri üzerinde kullanabileceği MacX Video Converter Pro programının ücretsiz deneme sürümünü indirerek denemesini tavsiye ederim.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Ücretsiz Video Format Dönüştürme Programı – MacX Video Converter Pro İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir