Mac İçin Ücretsiz Konsol Oyunları Oyun Emülatörü İndir – OpenEmu İndir Download Yükle Bedava

Mac için özel olarak tasarlanan açık kaynak koldu oyun emülatörü OpenEmu en sonunda resmen duyuruldu ve Mac kullanıcıları efsanevi konsol oyunlarını oynama fırsatı yakaladı. OpenEmu isimli oyun emülatörü sayesinde Game Boy, GameBoy Color, Game Boy Advance, Game Gear, NeoGeo Pocket, Nintendo Entertainment System, Sega Genesis ve Super Nintendo’ oyunları oynayabileceksiniz.


OpenEmu İle Konsol Oyunlarını Oynayın

Mac için özel olarak tasarlanan açık kaynak koldu oyun emülatörü OpenEmu en sonunda resmen duyuruldu ve Mac kullanıcıları efsanevi konsol oyunlarını oynama fırsatı yakaladı. OpenEmu isimli oyun emülatörü sayesinde Game Boy, GameBoy Color, Game Boy Advance, Game Gear, NeoGeo Pocket, Nintendo Entertainment System, Sega Genesis ve Super Nintendo’ oyunları oynayabileceksiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Sistemin alışılan arayüzüne sahip olan OpenEmu, iTunes benzeri kart stilli menü ile dikkat çekerken; aynı anda birden fazla ROM’un oynatılabilmesi ve OpenGL ölçeklendirme, çoklu iş parçacığı oynatımı özelliklerine sahip.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 21.3 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Mac OSX 10.7 ve üzeri

Ücretsiz çoklu video oyun sistem emülatörünü indirdikten sonra karşınıza oyun ROM‘ları eklemenize izin verecek happy wheels demo olan hızlı kurulum prosedürü çıkacak. Dilediğiniz zaman herhangi bir ek oyun ROM’larını sürükleyip bırakabilirsiniz. Ancak gizlilik haklarına saygı duyduğumuzdan dolayı Retrooyunlarını nereden indireceğinizi söyleyemeyiz.

OpenEmu 1.0 sizden kurmak istediğiniz belirli video oyun sistem modüllerini seçmenizi isteyecek ve isteğinize bağlı olarak ROM dosyaları için sisteminizi tarayacak.

Arayüzün oldukça çarpıcı olduğunu söylemekte yarar var. Oyununuzun ROM’unun yedeğini seçtiğiniz an, OpenEmu orjinal kutu resmi ile beraber uygun kütüphanesini otomatik olarak ekliyor.

OpenEmu mac

OpenEmu, oyununuzu pop-up oynanış penceresinde yada tam ekranda oynama imkanı sunuyor. Retro oyunların PAL/NTSC TV ekran çözünürlüğüne göre tasarlandığını göz önünde bulundurursak, yüksek çözünürlüklü Retina MacBook Pro gibi Mac kullanıcıları, Apple‘ın 27 inçlik ekranı ile bağlantı kurduklarında oynamak istedikleri oyunlar kaçınılmaz olarak pikselleşmiş bir görüntüye sahip olacak.

GamePad Desteği Var

Hem klavye hem de GamePad‘inizin kontrollerini oynamak istediğiniz her oyun için dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu uygulama herhangi bir HID uyumlu USB ya da Bluetooth oyun kontrolcüsünü desteklemektedir.

PlayStation Dualshock 3 ve Dualshock 4 kontrollerini, Wii remote ve Wii U ProXbox 360Logitech serilerini, Gravis GamePad Pro ve daha fazlasını destekliyor. iPhone‘unuzu kontrolcü olarak bağlamak için Joypad Connect‘i kullanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Ücretsiz Konsol Oyunları Oyun Emülatörü İndir – OpenEmu İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir