Mac İçin Ücretsiz Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Spotflux İndir Download Yükle Bedava

Mac bilgisayarınız ile dünyada ve ülkemizde engellenen ve yasaklanan sitelere giriş yapmak istiyorsanız Spotflux programını kullanabilirsiniz. Mac üzerinden hem yasaklı sitelere giriş yapacak hemde güvenlik programı olarak Spotflux isimli bu ücretsiz program sayesinde gizliliğinizi koruyacaksınız.İnternette arkanızda iz bırakmadan gezinebilirsiniz.


Mac’de Spotflux İle Yasaklı Sitelere Girin

Mac bilgisayarınız ile dünyada ve ülkemizde engellenen ve yasaklanan sitelere giriş yapmak istiyorsanız Spotflux programını kullanabilirsiniz. Mac üzerinden hem yasaklı sitelere giriş yapacak hemde güvenlik programı olarak Spotflux isimli bu ücretsiz program sayesinde gizliliğinizi koruyacaksınız.İnternette arkanızda iz bırakmadan gezinebilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 7,9 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.9.20
İşletim Sistemi: Mac OS

Spotflux programını MAC bilgisayarınıza yükleyin ve programın arayüzünü kullanarak “Enable” menüsünden programı aktif edin. Daha happy wheels demo sonra dilediğiniz internet sitesine girebilir, programın sağladığı internet güvenliği servisinin avantajlarından faydalanabilirsiniz.

MAC bilgisayarınızda Spotflux’un ayarlar kısmında bulunan proxyler bölümünden proxyleri yapılandırabilir, ayrıca filtreler bölümünü kullanarak VPN Plus yahut sadece VPN filtreleri gibi ayarlamaları da yapabilirsiniz. Programın içerisinde yer alan test araçları sayesinde VPN’in ne kadar etkin olduğunu da test edebilir, coğrafik IP testi sayesinde konum tabanlı olarak da değişim mevcut mu gözleyebilirsiniz.

Spotflux

En son test olarak da kullanılan gizlilik testi sayesinde internet üzerinde ne kadar görünebilir olduğunuzu deneyebilir, böylece internette anonimliğinizi korumakta başarılı olup olmadığınızı anlayabilirsiniz. Başarılı ve ücretsiz VPN programları arasında yer alan Spotflux, diğer VPN programlarından şikayetçi olanların kesinlikle denemesi gerekenler arasında yer alıyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Ücretsiz Engelli ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı İndir – Spotflux İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir