Mac İçin Türkçe Ücretsiz Microsoft Bulut Dosya Depolama Servisi İndir – OneDrive İndir Download Yükle Bedava

Microsoft’un yeni bulut dosya depolama servisi OneDrive şimdi de Mac bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bu bulut depolama servisi olan OneDrive, bilineceği üzere Microsoft’un eski SkyDrive isimli bulut dosya depolama servisinin yenilenmiş halidir. Dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz ve Türkçe.


OneDrive Bulut Depolama Mac’de!

Microsoft’un yeni bulut dosya depolama servisi OneDrive şimdi de Mac bilgisayarlarda kullanılabiliyor. Mac OS X işletim sistemli bilgisayarlarda kullanabileceğiniz bu bulut depolama servisi olan OneDrive, bilineceği üzere Microsoft’un eski SkyDrive isimli bulut dosya depolama servisinin yenilenmiş halidir. Dosyalarınızı güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Üstelik ücretsiz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 5.4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Mac OS X

Mac bilgisayarınızda yer alan bütün dosyalarınızı OneDrive hesabınızla senkronize etmek için happy wheels demo bu programı yükleyin. Bulut depolama servisine yüklediğiniz bütün önemli dosyalarınızı istediğiniz her yerde OneDrive uygulamasının yüklü olduğu tüm cihazlardan anında ulaşabileceksiniz.

OneDrive bulut depolama servisine bütün fotoğraflarınızı, videolarınızı, müziklerinizi, klasörlerinizi, filmleriniz ve çalışma dökümanlarınızı kolay bir şekilde yedekleyebileceksiniz. Bütün bu dökümanlarınızı istediğiniz gibi paylaşabilecek ve yönetebileceksiniz.

Dosyalarınızı yüklemek ve senkronize etmek için tek yapmanız gereken programı kurduktan sonra oluşturulan OneDrive adlı klasörüne istediğiniz dosyaları sürükleyip bırakmak.

OneDrive

Servis üzerinde arkadaşlarınızın sizinle paylaştıkları dosya ve dökümanları rahatlıkla görüntüleyebileceğiniz gibi arkadaşlarınız da sizin paylaştığınız dökümanlara kolaylıkla ulaşabilekecek.

Bir bulut dosya depolama servisinden beklenen her şeyi OneDrive’da bulabileceksiniz. OneDrive ile bütün dosya ve dökümanlarınızı yedekleyebilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir, yönetebilir ve güvenli bir şekilde çok daha fazlasını yapabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Türkçe Ücretsiz Microsoft Bulut Dosya Depolama Servisi İndir – OneDrive İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir