Mac İçin Minecraft Yapı İnşa Etme Oyunu – Minecraft 1.6.4 İndir Download Yükle

Bir şeyler inşa etmek isteyen milyonlarca oyuncu Minecraft oyununu oynuyor. Efsane oyunlardan birisi olan Minecraft oyununun bu versiyonunu hemen indirip Mac bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kazandığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz her şeyi inşa ediyor bir yandan da size saldıran düşmanlarla savaşıyorsunuz.


Bir şeyler inşa etmek isteyen milyonlarca oyuncu Minecraft oyununu oynuyor. Efsane oyunlardan birisi olan Minecraft oyununun bu versiyonunu hemen indirip Mac bilgisayarınızda oynayabilirsiniz. Kazandığınız ve çıkardığınız madenleri kullanarak istediğiniz her şeyi inşa ediyor bir yandan da size saldıran düşmanlarla savaşıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretli
Boyut: 396 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Mac OS X

Minecraft 1.6.4 indir, Minecraft 1.6.4 gezginler, Minecraft 1.6.4 download, Minecraft 1.6.4 Mac indir

Minecraft

Bu nedenle kendi kalenizi, şehrinizi en güvenli şekilde oluşturmalı, bir yandan da mağaralarda önünüze çıkan sonsuz sayıdaki düşmanı altetmelisiniz. Tabii ki yeryüzü de yer altında olduğu gibi düşman kaynıyor. Bir süre sonra kalitelisilahlar ve zırhlar üretebilir hale geldiğinizde hiç korkmadan dışarıya çıkabilir, size karşı koyan yaratıkları öldürebilirsiniz.

Oldukça bağımlılık yaratıcı ve heyecan dolu oyunu siz de kaçırmamalı ve bu sonsuz büyüklükteki dünyaya adımınızı atmalısınız. Mac sürümü de kolayca oynanabilen Minecraft iyi bir multiplayer deneyimi de sunabiliyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Minecraft Yapı İnşa Etme Oyunu – Minecraft 1.6.4 İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir