Mac İçin Dosya ve Veri Kurtarma Programı – EaseUS Data Recovery Wizard for Mac İndir Download Yükle

Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz EaseUS Data Recovery Wizard for Mac isimli bu veri kurtarma programı ile dosya kaybına son verebilirsiniz. Silinen ve kaybolan dosyalarınızı geri getirmek ve dosyalarınızı kurtarmak için kullanabileceğiniz oldukça güvenli bir programdır.


EaseUS Data Recovery Wizard for Mac İle Dosyaları Kurtarın

Mac bilgisayarınızda kullanabileceğiniz EaseUS Data Recovery Wizard for Mac isimli bu veri kurtarma programı ile dosya kaybına son verebilirsiniz. Silinen ve kaybolan dosyalarınızı geri getirmek ve dosyalarınızı kurtarmak için kullanabileceğiniz oldukça güvenli bir programdır. 

Sponsorlu Bağlantılar

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac programının kurtardığı dosyalar arasında veriler, fotoğraflar, müzikler, belgeler, videolar, e-postalar, arşivler ve benzeri dosya türleridir.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 5,22
Dil: İngilizce
Versiyon: 6.0
İşletim Sistemi: Mac OS X

Mac bilgisayarınızdan, harici diskinizden, USB happy wheels demo diskinizden, SD kartınızdan, hafıza kartınızdan, dijital kameranızdan ve diğer cihazlarınızdan kaybolan veya silinen tüm dosyaları kurtararak geri getirebileceğiniz program oldukça kolay ve hızlı 3 adımda çalışmaktadır. Bu adımlardan ilki kaybolan ve kurtarmak istediğiniz dosyanın türünü seçmek. Dosya türünü seçtikten sonra program tarama işlemine başlar. Tarama işlemi sonuçlandığında elde edilen sonuçlar arasında istediğiniz dosyayı seçerek önizleme yapabilir ve emin olduğunuzda dosyanın geri getirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Pratik ve kolay bir kullanıma sahip olan programı tüm Mac sahiplerinin kullanmasını tavsiye ederim.

EaseUS Data Recovery Wizard for Mac

Programın Özellikleri

  • Silinen, formatlı veya ulaşılamayan verileri tamamen kurtarır
  • Mac bilgisayarınızdaki veya depolama cihazlarınızdaki bir çok belge, fotoğraf, video, müzik ve e-posta verilerini kurtarabilir
  • Kurtarma işleminden önce önizleme yaparak zaman tasarrufu yapmanızı sağlar
  • Güvenli, efektif ve kullanımı kolay


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Dosya ve Veri Kurtarma Programı – EaseUS Data Recovery Wizard for Mac İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir