Mac İçin Bütün Formatları Destekleyen Medya Oynatıcı – Haihaisoft HUPlayer İndir Download Yükle Bedava

Mac bilgisayarınız için gelişmiş bir medya oynatıcı arıyorsanız, aradığınız program Haihaisoft HUPlayer olabilir. Çünkü bu program bütün popüler ses ve video formatlarını oynatmayı başarıyor. Çoklu medya oynatıcısı olan bu program güzel bir arayüze sahip modern bir oynatıcıdır.


Haihaisoft HUPlayer İle Şık Bir Oynatıcıya Sahip Olun

Mac bilgisayarınız için gelişmiş bir medya oynatıcı arıyorsanız, aradığınız program Haihaisoft HUPlayer olabilir. Çünkü bu program bütün popüler ses ve video formatlarını oynatmayı başarıyor. Çoklu medya oynatıcısı olan bu program güzel bir arayüze sahip modern bir oynatıcıdır. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 16,8 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0.1.0
İşletim happy wheels demo Sistemi: Mac OS X

Sistem kaynaklarını hiç yormadan ses ve video dosyalarını oynatabilen oynatıcı, herhangi bir şekilde donmalara veya takılmalara neden olmamaktadır. Haihaisoft HUPlayer Aynı zamanda kullanıcılara altyazı desteği de sunan program içerisinde kullanıcıların kendi zevkleri doğrultusunda kullanabilecekleri farklı arayüz temaları da yer almaktadır. Gelişmiş ve farklı bir medya oynatıcı arıyorsanız, Mac’iniz üzerinde Haihaisoft HUPlayer’ı deneyebilirsiniz.

Diğer indirme linkler;

 Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac İçin Bütün Formatları Destekleyen Medya Oynatıcı – Haihaisoft HUPlayer İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir