Mac Hızlandırma ve Bakım Programı İndir – MacBooster İndir Download Yükle Bedava

Mac işletim sistemli bilgisayarınızı hızlandırmak istiyorsanız MacBooster en iyi çözümlerden birisidir. MacBooster programı işe bilgisayarınızın sistemini hızlandırabilirsiniz. Yine MacBooster ile program kaldırabilir, disk temizleyebilir ve geniş bir optimizasyon sağlayabilirsiniz.


MacBooster İle Bilgisayarınızı Hızlandırın

Mac işletim sistemli bilgisayarınızı hızlandırmak istiyorsanız MacBooster en iyi çözümlerden birisidir. MacBooster  programı işe bilgisayarınızın sistemini hızlandırabilirsiniz. Yine MacBooster ile program kaldırabilir, disk temizleyebilir ve geniş bir optimizasyon sağlayabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 370 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.1.1
İşletim Sistemi: Mac OS X

MacBooster temel olarak Mac OS X işletim sisteminizin çalışmasını rahatlatacak araçları barındırmaktadır ve bu araçlar sayesinde Mac bilgisayarınızın sürekli yüksek performansla çalışmasını sağlamaktadır. Programı kullanarakRAM temizleme işlemi gerçekleştirebilir ve gereksiz olarak kullanılan RAM belleği boşaltır. Bu sayede uygulamalarınız ve oyunlarınız için kullanılabilecek daha çok boş belleğe sahip olursunuz. MacBooster’ın sistem hızlandırma araçlarından bir diğeri başlangıç öğelerini düzenleme işlevidir. Bu araçlar sayesinde bilgisayarınız daha hızlı açılabilmektedir.

MacBooster bilgisayarınızın depolama birimini daha happy wheels demo verimli kullanabilmenize de imkan tanır. Programın disk temizleme özelliği sayesinde sisteminizdeki gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz. Bu sayede hem disk performansınız artar hem de disk alanınız daha verimli kullanılır. MacBooster kullanarak sisteminizdeki uygulamaları da yönetebilirsiniz. Program kaldırma aracı ile programları silebilmenin yanında arkalarında bıraktıkları kalıntıları tespit ederek silebiliyorsunuz. Eğer geniş dosya arşivine sahipseniz bu dosyaları bir süre sonra takip edemeyebilirsiniz. Bu nedenle aynı dosyaları bilgisayarınızda depolamanız muhtemeldir. MacBooster kullanarak bu çift dosyaları bulabilir ve silebilirsiniz.

MacBooster

MacBooster’ı internet güvenliğinizi sağlamak için de kullanabilirsiniz. Mac OS işletim sistemi Windows’a göre daha az tehdit alsa da yine de bu durum tehditlerin var olmadığı anlamına gelmez. MacBooster kullanarak bu tip virüs ve kötü amaçlı yazılımlar ve dolandırıcılık girişimleri ile baş edebilirsiniz.

Eğer Mac bilgisayarınız için kaliteli bir bakım ve hızlandırma çözümü arıyorsanız MacBooster doğru seçim olacaktır. Programın sunduğu özellikler şu şekilde özetlenebilir:

MacBooster Özellikleri

  • Sistem hızlandırma
  • Disk temizleme
  • Programları ve kalıntılarını kaldırma
  • İnternet güvenliğinizi koruma
  • Çift dosyaları tespit etme ve temizleme


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Mac Hızlandırma ve Bakım Programı İndir – MacBooster İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir