Lynda.com Videoları İçin Altyazı Hazırlama Programı İndir – Lynsub İndir Download Yükle Bedava

Pratik bir altyazı hazırlama programı olan Lynsub isimli bu program ile Lynda.com üzerinde yer alan videolar için altyazılar hazırlayabilirsiniz. SRT formatında altyazı dosyaları oluşturmanıza izin veren Lynsub programı özellikle ders videoları için çok kullanışlı bir program.


Lynsub İle Altyazılar Hazırlayın

Pratik bir altyazı hazırlama programı olan Lynsub isimli bu program ile Lynda.com üzerinde yer alan videolar için altyazılar hazırlayabilirsiniz. SRT formatında altyazı dosyaları oluşturmanıza izin veren Lynsub programı özellikle ders videoları için çok kullanışlı bir program.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 27,9 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Oldukça basit ve anlaşılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program yardımıyla yapmanız gereken tek şey altyazı hazırlamak istediğiniz video bağlantı adresini ilgili alana girdikten sonra, indirilecek dosyaları kaydetmek istediğiniz klasörü seçmek ve indirme işlemine başlamaktır.

Lynsub

İndirme işlemi tamamlandığı zaman video dosyası için daha önce hazırlanmış altyazı dosyalarına ulaşabilir ve gerekli düzenlemeleri yaparak kendi altyazı dosyalarınızı hazırlayabilirsiniz.

Lynda.com üzerinde yer alan ders videoları için hazırlanan altyazı dosyalarına ulaşmak ve bilgisayarınıza indirmek için Lynsub’ı kullanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Lynda.com Videoları İçin Altyazı Hazırlama Programı İndir – Lynsub İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir