Türkçe Ücretsiz Kur’an-ı Kerim Öğrenme Programı – Kur’an Öğreniyorum Bedava İndir Download Yükle

Tecvidli Kur’an-ı Kerim öğrenme programı, windows için Kur’an-ı Kerim öğrenme, ücretsiz Kur’an-ı Kerim öğrenme programı indir, Türkçe Kur’an-ı Kerim öğrenme, ücretsiz tecvidli Kur’an-ı Kerim öğrenme programı.


Tecvidli Kur’an-ı Kerim öğrenme programı, windows için Kur’an-ı Kerim öğrenme, ücretsiz Kur’an-ı Kerim öğrenme programı indir, Türkçe Kur’an-ı Kerim öğrenme, ücretsiz tecvidli Kur’an-ı Kerim öğrenme programı.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 67.1 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Bu programla öğretmene ihiyaç duymadan, kendi kendinize tecvidli Kur’an okumasını kolayca öğrenebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Küme Tekniği: 28 Kur’an harfini 90 şekle çıkartan, başta, ortada, sonda yazılış metodu yanlıştır. Bunun yerine Kur’an yazısının ana husûsiyetlerini dikkate alan benzer küme tekniği kullanılarak 29 harf 15 şekilde happy wheels demo öğretilmektedir.

Tecvid: Harflerin mahreçlerine ve kurallara uymak sûretiyle güzel Kur’an okumayı sağlayan ilme Tecvid denir. Programda tecvid tatbikatı dualar ve sureler üzerinde yapılmaktadır. Bu set ile daha başlangıç seviyesinde tecvidli okuyuş öğrenilmektedir. (Tecvidsiz öğretim yöntemi daha sonra öğrenilmesini güçleştirdiğinden kullanılmamıştır.)

Çalışma Süresi: Tavsiye edilen çalışma süresi 32 saattir. Günde 1 saat çalışarak 32 günde Kur’an okumasını tecvidli olarak öğrenebilirsiniz. Günde 2 saat çalışarak bu süre 15 güne indirilebilir.

Denenmiş Bir Sistem: 30 yıllık tecrübesi ile muhterem hocamız Hüseyin Kutlu tarafından hazırlanan bu program bir yıl farklı eğitim gruplarında denendikten sonra ilk kez 1998’de basılmıştır. O zamandan beri geçen sürede on binlerce kişiye Kur’an-ı Kerim öğreterek başarısını ispatlamıştır.

Kur'an-ı Kerim

Bu versiyonuyla gelen yenilikler:

  • Tek paketle kurulum
  • Yasin suresi ve Amme cüzünden sureler
  • Kullanım Kılavuzu


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Türkçe Ücretsiz Kur’an-ı Kerim Öğrenme Programı – Kur’an Öğreniyorum Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir