Komple Bilgisayar Güvenlik Programı – K7 Total Security İndir Download Yükle Bedava

Komple bir çözüm sunan ve bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan K7 Total Security ile bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Bir güvenlik programında aranan antivirüs koruması, firewall – güvenlik duvarı özelliği, kişisel bilgi güvenliği koruması, ebeveyn denetimi gibi özelliklerin hepsini bir arada sunmayı başarıyor.


K7 Total Security İle Güvenliği Sağlayın

Komple bir çözüm sunan ve bilgisayarınızın güvenliğini sağlayan K7 Total Security ile bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Bir güvenlik programında aranan antivirüs koruması, firewall – güvenlik duvarı özelliği, kişisel bilgi güvenliği koruması, ebeveyn denetimi gibi özelliklerin hepsini bir arada sunmayı başarıyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 124 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

K7 Total Security indir, K7 Total Security download, antivirüs programı indir, güvenlik programı indir, güvenlik duvarı indir

K7 Total Security isimli bu program virüs tarama ve virüs temizleme özelliklerini barındırırken otomatik güncelleştirmeleri sayesinde virüs tanımlama bilgilerini sürekli yeni virüslere karşı hazır tutar. Gerçek zamanlı koruma sunan K7 Total Security ile bilgisayarınızdaki kötü amaçlı yazılımlar bilgisayarınızda değişiklik yapmadan önce sizi bilgilendirir ve bu eylemleri durdurmanızı sağlar. Bu sayede bilgisayarınız sürekli olarak güvende olur.

K7 Total Security

Programın Özellikleri

 • AntiVirus
 • K7Anti-kötü amaçlı yazılım
 • K7Anti-kök kiti
 • K7Zero gün tehdit engelleme
 • K7Host saldırı önleme
 • K7Comprehensive Aygıt kontrol
 • K7Two şekilde Firewall ve IDS
 • K7Antispam
 • K7Web Koruma
 • K7Privacy ve Ebeveyn Kontrolü
 • K7Bonus araçları

Programın firewall özelliği internet güvenliğiniz sağlamaktadır. Bu özellik sayesinde bilgisayarınıza gelen ve giden internet trafiği izlenir ve size bu trafikleri engelleme imkanı verilir. Böylece bilgisayarınızdan bilgi çalarak dışarı göndermek isteyen yazılımların ve hacker saldırılarının önüne geçebilirsiniz.

Kişisel bilgi güvenliğinizi korumak için özel bileşenlere sahip olan K7 Total Security kimliğinizi ve hassas bilgilerinizi ele verebilecek öğeleri devre dışı bırakabilmektedir. Programın ebeveyn denetimi özelliğiyle çocuklarınızın erişmek istediği web sitelerini denetleyebilir ve engelleyebilirsiniz. Benzer şekilde oyunlar ve programlar da engellenebilmektedir.

K7 Total Security detaylı güvenlik korumasının yanında bilgisayarınızın performansını iyileştirebilecek araçları da kullanıcılara sunuyor. Disk optimizasyon aracına sahip K7 Total Security ile sabit disk performansınızı düşürebilecek öğeleri tespit ederek yok edebilirsiniz. Bunun yanında gereksiz dosya temizleme işlemiyle boş sabit disk alanı kazanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Komple Bilgisayar Güvenlik Programı – K7 Total Security İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir