Kısayol tuşu ile çalışan program ve pencereleri gizleme programı indir – HiddeX indir download yükle bedava

Bilgisayarınızda çalışan programları veya açık pencereleri tek bir tuş ile gizlemek istiyorsanız, işte size ücretsiz ve güzel bir program. HiddeX programı ile istediğinize tuşa kısayol ekleyin. Program tanıtım: kısayol tuş programı, pencere gizleme programı, program …


Bilgisayarınızda çalışan programları veya açık pencereleri tek bir tuş ile gizlemek istiyorsanız, işte size ücretsiz ve güzel bir program. HiddeX programı ile istediğinize tuşa kısayol ekleyin.

Program tanıtım: kısayol tuş programı, pencere gizleme programı, program gizleme programı, tek tuş ile program gizleme, HiddeX indir, HiddeX download.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 255 KB
Dil: Ingilizce
Kısıtlama: Yok
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista/7/8

HiddeX, belirleyeceğiniz bir kısayol tuşu ile o an çalışan programları veya pencereleri gizleyen ücretsiz bir yazılımdır. Tercihinize göre belirleyebileceğiniz bir tuş veya tuş kombinasyonu ile o an çalışan bir yazılımın veya etkin bir pencerenin gizlenmesini sağlayabilirsiniz.

HiddeX

HiddeX yazılımı ile yazılımlar ve pencereler dışında işletim sisteminizde çalışan ve Windows Görev Yöneticisi altında görebileceğiniz tüm işlemler içinde kısayol tuşları atayarak herhangi bir işlemin anında kapatılarak gizlenmesini de sağlayabilirsiniz.

Yazılımın her Windows açılışında çalışmasını sağlamak için yazılımın ana menüsünde en alt sağ köşedeki seçeneği işaretlemelisiniz. Ayrıca belirlediğiniz kısayol veya fare tuşlarının çalışması için de “Activate hotkeys” ve “Activate mouse” seçeneklerini de işaretlemelisiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kısayol tuşu ile çalışan program ve pencereleri gizleme programı indir – HiddeX indir download yükle bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir