Kayıt Defteri Tarama, Sorun Düzeltme ve Temizleme Programı İndir – DrivePurge İndir Download Yükle Bedava

Bilgisayarınızdaki kayıt defterini taramak, temizlemek, sorunları düzeltmek ve kayıt defteri bakımını ücretsiz bir şekilde yapmak istiyorsanız DrivePurge programı kullanabilirsiniz.


Bilgisayarınızdaki kayıt defterini taramak, temizlemek, sorunları düzeltmek ve kayıt defteri bakımını ücretsiz bir şekilde yapmak istiyorsanız DrivePurge programı kullanabilirsiniz.

  • Lisans: Ücretsiz
  • Boyut: 171 KB
  • Dil: İngilizce
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Kayıt defterinizdeki eski yedekler, geçici dosyalar ve diğer gereksiz öğeleri temizleyen program böylece sistem performansınızın gözle görülür derecede yükselmesine katkıda bulunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

DrivePurge

Pek çok kullanıcı bilgisayarının performansını daha iyi hale getirmek için geri dönüşüm kutusu, tarayıcı geçmişi gibi disk üzerindeki dosyaları temizlemeye çalışır ancak bu işlemler maalesef bir süre sonra dolmaya başlayan kayıt defterini temizlemez ve sisteminiz aylar içerisinde şişmeye devam eder.

Kayıt defterinde elle temizleme yapmak büyük risk içerdiği için buna özel hazırlanan programları kullanabilir ve böylece bilgisayarınızın ilk günkü performansına ulaşmasını sağlayabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kayıt Defteri Tarama, Sorun Düzeltme ve Temizleme Programı İndir – DrivePurge İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir