Kablosuz WiFi Bağlantısı Hızlandırma Programı – WLAN Optimizer İndir Download Yükle Bedava

Kablosuz ağlar için periyodik olarak plan tarama faaliyetlerini devre dışı bırakarak kablosuz bağlantı hızını artırabilirsiniz. Windows Vista, Windows 7 ve sınırlı bir şekilde XP’de çalışmaktadır. Özellikle online oyun, ses ve video akışı sırasında yaşanan gecikmeleri ortadan kaldırır.


Kablosuz bağlantınızı hızlandıran program

Kablosuz ağlar için periyodik olarak plan tarama faaliyetlerini devre dışı bırakarak kablosuz bağlantı hızını artırabilirsiniz. Windows Vista, Windows 7 ve sınırlı bir şekilde XP’de çalışmaktadır. Özellikle online oyun, ses ve video akışı sırasında yaşanan gecikmeleri ortadan kaldırır. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,5 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 0.21
İşletim Sistemi: Win7/Vista/WinXP

WLAN Optimizer, basit olarak kablosuz bağlantınızı hızlandırır ve gecikmeleri ortadan kaldırır. Bu program çalıştığı andan itibaren kablosuz bağlantınızı optimize etmeye çalışmaktadır. Ücretsiz olan programı ayarlardan Windows başlatıldığında otomatik olarak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Programı kapatmanız duruunda ise Windows standart ayarlarına dönmektedir.

WLAN Optimizer

Kablosuz bağlantı ile video izlerken, video yayını yaparken yada oyun oynarken takılma ve gecikme sorunları yaşıyorsanız WLAN Optimizer’ı ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim. Oldukça ufak bir program olan WLAN Optimizer sistem kaynaklarını çok az miktarda kullanarak bilgisayarınızın performansını etkilemektedir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Kablosuz WiFi Bağlantısı Hızlandırma Programı – WLAN Optimizer İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir