Format Çevirme Türkçe Yama Programı – iWisoft Free Video Converter Türkçe Yama Bedava İndir Download Yükle

Video düzenleme de birçok dosya türünü destekleyen bu program ücretsiz olarak yayınlanmıştır ama siz Türkçe kullanmak istiyorsanız programı indirip talimatları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.


Video düzenleme de birçok dosya türünü destekleyen bu program ücretsiz olarak yayınlanmıştır ama siz Türkçe kullanmak istiyorsanız programı indirip talimatları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.5 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

iWisoft firması tarafından ücretsiz olarak sunulan bu program ile video dönüştürme ve düzenleme işlemlerinizi hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Program tanınmış pek çok video dosya türünü desteklemektedir. Özellikleri arasında video kesme, parlaklık ayarlama, karşıtlık ayarlama, videolara yazı veya resim şeklinde filigran ekleme ve çok daha fazlası vardır.

Program çoklu dönüştürme yapabilir ve seçilen videonun önizlemesini görüntüleyebilir.

Dönüştürme işlemi listesine eklenen her video için ayrı kalite ayarlaması yapabilir ve toplu halde dönüştürebilirsiniz.

Bu yama ile programı Türkçeleştirerek daha rahat kullanabilirsiniz.

iWisoft Free Video Converter

Yama Kurulumu
Yama kurulumu için öncelikle bu sayfadan yama dosyasını innDirin. Ardından inndirdiğiniz dosyayı çift tıklayarak çalıştırın. Program sisteminizde C:Program FilesiWisoft Free Video Converter dizininde kurulu ise hiç bir değişiklik yapmadan kuruluma devam edin. Eğer farklı bir konumda kuruluysa yükleme ekranında konum seçme penceresinde gözat butonuna tıklarak programın kurulu olduğu dizini seçin. Yama otomatik olarak kurulacak ve program kurulum sonrasında otomatik olarak başlatılacaktır.

Önemli Not:Yamayı kurmadan önce programı kapatmanız gerekmektedir. Aksi takdirde kurulum tamamlanmayabilir. Yamayı kurabilmeniz için programın aslının bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.

Yama kurulumunda sorun yaşıyorsanız: Yamayı kurmak istediğinizde hata mesajı ile karşılaşıyorsanız eğer bilgisayarınızda winzip, winrar veya 7Zip sıkıştırma programlarından birini yükleyiniz. Windows 7 kullanıyorsanız, yama dosyasına sağ tıklayarak Yönetici olarak çalıştır seçeneğine tıklayınız.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Format Çevirme Türkçe Yama Programı – iWisoft Free Video Converter Türkçe Yama Bedava İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir