iPod’tan Bilgisayara Dosya Gönderme Etme Programı İndir – iPod To Computer Transfer İndir Download Yükle

iPod ile bilgisayar arasında güzel bir senkronizasyon yapmak istiyorsanız ve iPod üzerindeki müzikleri ve müzik listelerini bilgisayarınıza göndermek istiyorsanız iPod To Computer Transfer programını kullanabilirsiniz.


iPod ile bilgisayar arasında güzel bir senkronizasyon yapmak istiyorsanız ve iPod üzerindeki müzikleri ve müzik listelerini bilgisayarınıza göndermek istiyorsanız iPod To Computer Transfer programını kullanabilirsiniz.

  • Boyut: 4.46 MB
  • Lisans: Deneme Sürümü
  • Dil :İngilizce
  • İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP

Neredeyse tüm iPod kullanıcıları cihazlarındaki dosyaları bir süre sonra bilgisayarlarına transfer etmek ister. Apple’ın kendi programı olan iTunes malesef kullanıcılarına sadece bilgisayardan iPod’a tek yönlü transfer işlemi sunuyor. Bu durumda bu tarz alternatif programlar devreye girerek öne çıkıyorlar.

Sponsorlu Bağlantılar

iPod To Computer Transfer sayesinde iPod’unuzdaki müzik ve çalma listelerini bilgisayarınıza transfer etmek, iTunesüzerindeki çalma listenizi senkronize etmek mümkün. İşlemleri oldukça güvenli ve hızlı gerçekleştiren programı denemenizi öneririm.

iPod To Computer Transfer

Özellikleri:

  • Tüm iPod, iPhone, iPod Touch ve iPad modellerini destekliyor
  • iPod’unuzdaki çalma listelerini iTunes’a transfer edebiliyor

Programın ücretsiz deneme sürümünde toplu müzik transferi ve iTunes ile çalma listesini senkronize etme özellikleri bulunmuyor. Buna rağmen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz programın tam sürümünü 16.95 $ karşılığında satın alarak tüm özelliklerini ömür boyu sınırsız olarak kullanabilirsiniz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPod’tan Bilgisayara Dosya Gönderme Etme Programı İndir – iPod To Computer Transfer İndir Download Yükle”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir