iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Thor Oyunu İndir – Thor: Lord of Storms İndir Download Yükle Bedava

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda sinema ve çizgi film dünyasının en büyük fantastik kahramanlarından birisi olan Thor’u oynayabilirsiniz. iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Thor: Lord of Storms isimli oyunda, kahramanımız Thor’un maceralarını konu ediniyor.


iOS İçin Thor Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınızda sinema ve çizgi film dünyasının en büyük fantastik kahramanlarından birisi olan Thor’u oynayabilirsiniz. iOS işletim sistemli iPhone ve iPad’inizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Thor: Lord of Storms isimli oyunda, kahramanımız Thor’un maceralarını konu ediniyor. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 49.2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 4.3 ve üzeri

Thor: Lord of Storms’da herşey Ragnarok’un kötü kalpli tanrılarının 9 Dünya’ya kıyameti getirmek amacıyla harekete geçmesiyle başlıyor. Loki, Surt ve Fenrir gibi tanırılar bu amaçları için 9 Dünya’ya büyülü geçitler açmışlardır ve bu büyülü geçitler aracılığıyla Ragnarok’tan 9 Dünya’ya iblisler ve canavarlar akın etmeye başlamıştır. Terör ve yıkım getiren bu Ragnarok hizmetkarlarına karşı Şimşekler Tanrısı Thor’u ve sadık dostları olan Freya ve Brunhilde’yi kontrol etmeli ve tüm gücümüzle savaşmalıyız.

Thor Lord of Storms

Thor: Lord of Storms aksiyon ve RPG elementlerini birleştirerek uzun soluklu bir oyun tecrübesi sunuyor. Oyunda Thor’u, Freya’yı veya Brunhilde’yi yönetebiliyoruz. Bu kahramanların her biri kendine has yeteneklere sahipler ve bu yetenekleri oyunda ilerledikçe geliştirilebiliyor. Bunun yanında birç.ok yeni yetenekte keşfedilmek üzere kahramanlarımıza sunuluyor.Oyun kolay kontrollere sahip ve bu kontrol sistemi sayesinde aksiyon baltalanmıyor ve akıcı bir şekilde oyun oynanabiliyor.

Thor: Lord of Storms Video

Thor: Lord of Storms’da iblislerin, canavarların, devlerin ve diğer fantastik Ragnarok canavarlarının yanında Loki, Surt ve Fenrir gibi güçlü düşmanlarla da karşılaşabiliyoruz. Bu zorlu mücadelelerimizde ise yalnız değiliz. Ragnarok’un hizmetkarlarına karşı Asgard’ın güçlü sakinleri  olan Odin, Tyr ve Eir gibi tanrıları yardıma çağırabilmekteyiz.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Thor Oyunu İndir – Thor: Lord of Storms İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir