iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Microsoft Bulut Depolama Servisi – OneDrive (formerly SkyDrive) İndir Download Yükle Bedava

iPhone telefonlarınızda ve iPad tablet bilgisayarlarınızda Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bulut dosya depolama servisini kullanmak için OneDrive uygulamasını indirin. OneDrive (formerly SkyDrive) isimli uygulama eski SkyDrive depolama servisinin iOS işletim sistemli cihazlar için yenilenmiş versiyonudur.


iOS Cihazlarınız İçin Bulut Depolama Servisi

iPhone telefonlarınızda ve iPad tablet bilgisayarlarınızda Microsoft tarafından geliştirilen ücretsiz bulut dosya depolama servisini kullanmak için OneDrive uygulamasını indirin.  OneDrive (formerly SkyDrive) isimli uygulama eski SkyDrive depolama servisinin iOS işletim sistemli cihazlar için yenilenmiş versiyonudur. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6,4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS

iOS işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde sizin için önemli olan bütün dosya ve dökümanları tek yerden OneDrive ile yönetebilirsiniz. OneDrive servisi sayesinde bütün fotoğraflarınıza, müziklerinize, videolarınıza, dökümanlarınıza ve diğer tüm dosyalarınıza tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

iOS akıllı telefonlarınız veya tabletlerinizi kullanarak OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalara OneDrive uygulamasının kurulu olduğu diğer tüm cihazlar üzerinden de kolayca ulaşabilirsiniz. Bilgisayarınız, MAC’iniz, Windows Phone akıllı telefon veya tabletiniz, Android telefon veya tabletiniz üzerinden OneDrive’a ulaşmak çok kolay.

OneDrive üzerine yüklemiş olduğunuz tüm dosyalarınızı veya kendi belirleyeceklerinizi hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde arkadaşlarınızla paylaşma imkanına da sahipsiniz.

Tüm bunların dışında iOS akıllı telefonlarınız veya tabletleriniz üzerinde depolama alanı sıkıntısı yaşıyorsanız, OneDrive ile buna da çözüm getirebilirsiniz. Fotoğraf, video ve dökümanlarınızı OneDrive üzerine yükleyerek kendinize ekstra depolama alanı yaratabilirsiniz.

OneDrive Özellikleri

  • Tüm dosyalarınızı tek bir yerden yönetin ve sizinle paylaşılan dosyaları görüntüleyin
  • Dosyalarınızı sadece bağlantılar yardımıyla kolayca paylaşabilme
  • Çapraz platform desteği sayesinde dosyalarınıza tüm cihazlar üzerinden kolayca erişim imkanı
  • En son üzerinde çalışmış olduğunuz dökümanlara kolayca ulaşabilme


Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Ücretsiz Microsoft Bulut Depolama Servisi – OneDrive (formerly SkyDrive) İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir