iPhone ve iPad İçin Tomb Raider Oyunu İndir – Tomb Raider I İndir Download Yükle Bedava

Efsane oyun Tomb Raider şimdi de mobil cihazlara geldi. İlk olarak iOS platformu için çıkış yapan Tomb Raider oyunu iPhone ve iPad cihazlarınızda oynanabiliyor. Harika grafikleri ve orjinal senaryosuna bağlı kalınarak geliştirilen oyunda Lara Croft’un macerasına eşlik ediyorsunuz.


Tomb Raider Efsanesi iOS’da

Efsane oyun Tomb Raider şimdi de mobil cihazlara geldi. İlk olarak iOS platformu için çıkış yapan Tomb Raider oyunu iPhone ve iPad cihazlarınızda oynanabiliyor. Harika grafikleri ve orjinal senaryosuna bağlı kalınarak geliştirilen oyunda Lara Croft’un macerasına eşlik ediyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: 1,79 TL
Boyut: 294 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri

Geliştirilen bu ilk Tomb Raider oyununda Scion adlı özel ve gizemli güçlere sahip antik bir tarihi eserin parçalarını araştırıyoruz. Lara Croft bu yolculuğu boyunca dünyanın farklı noktalarını ziyaret ediyor ve tehlike dolu mekanlarda ipuçları arıyor. Tarih öncesinden kalan birçok ölümcül yırtıcı ile yüzleşecek olan Lara ile yeri gelince suyun altına dalıyor, yeri gelince adrenalini yükselten yüksek noktalara tırmanıyoruz.

Tomb Raider I

Tomb Raider I’de Lara Croft ile özdeşleşmiş çift tabancanın yanında farklı silahlarda kullanabileceğiz. Orjinal oyunun zorlu bulmacaları ise aynen oyunda yer almakta. Yine orjinal oyunda yer alan sinematikler ve ara sahneler de bizleri bekliyor.

Lara Croft bu tehlike dolu yolculuğu boyunca farklı silahlar kullanabiliyor ve tarih öncesinden kalan yırtıcılarla karşılaşıyor. Lara Croft ile Scion’un arkasındaki gizemleri birer birer çözerken farklı mekanları ziyaret ediyoruz ve bize çocukluğumuzun o güzel anlarını yaşatan sahneleri tekrar canlandırabiliyoruz. Eğer siz de zamanında bu oyunu zevkle oynayanlardansanız bu oyunu kesinlikle kaçırmayın.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Tomb Raider Oyunu İndir – Tomb Raider I İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir