iPhone ve iPad için Marka Arama Uygulaması İndir – markaBUL İndir Download Yükle Bedava

Aradığınız markayı kolaylıkla bulmanızı sağlayan markaBUL uygulaması, istediğiniz markanın nerede olduğunu size gösteriyor. Girdiğiniz alışveriş merkezinde aradığınız markanın olup olmadığını görebilir ve aradığınız markanın hangi alışveriş merkezinde olduğunu size gösterebilir.


iOS İçin markaBUL Uygulaması

Aradığınız markayı kolaylıkla bulmanızı sağlayan markaBUL uygulaması, istediğiniz markanın nerede olduğunu size gösteriyor. Girdiğiniz alışveriş merkezinde aradığınız markanın olup olmadığını görebilir ve aradığınız markanın hangi alışveriş merkezinde olduğunu size gösterebilir. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2 MB
Dil: Türkçe
İşletim Sistemi: iOS 4.3 ve üzeri

markaBUL aradığınız markanın sizin konumunuza en yakın dükkanını size bulur. Ana sayfadaki arama bölümüne aradığınız markayı yazın ve size en uygun dükkanı seçin. Bu şekilde alışverişlerinizde daha az yorulur,daha çok zaman kazanırsınız.

markaBUL

İlk versiyonunda belirli büyük alışveriş merkezlerindeki 1500’ün üzerinde markayı içerirmektedir. Arama yaptığınızda en yakındaki dükkanla birlikte tüm alternatifleri de gösterir. Bunları harita üzerinde de gösterebilmektedir. Aramanızı ayrıca kategoriler (ayakkabı, kozmetik, çocuk, elektronik, spor vs.) veya AVM’ler bazında da yapabilirsiniz.

Kullanıcı uyarısı: Bu uygulmadaki marka konum bilgileri, AVM’lerin web sitelerinde beyan ettikleri bilgiler üzerinden alınmaktadır. Bu bilgilerde olabilecek eksiklikler veya yanlışlıklardan uygulamamız sorumlu değildir.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad için Marka Arama Uygulaması İndir – markaBUL İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir