iPhone ve iPad İçin GTA 5 Kontrol Etme Uygulaması – Grand Theft Auto: iFruit İndir Download Yükle Bedava

Rockstar tarafından iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için geliştirilen Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile GTA 5 oyunu parmaklarınızın ucuna geliyor. iPhone ve iPad için Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile ücretsiz bir şekilde GTA 5 haberlerine ulaşabiliyor ve GTA 5 oyununda bulunan içeriği kontrol edebiliyorsunuz.


iOS İçin Grand Theft Auto: iFruit

Rockstar tarafından iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için geliştirilen Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile GTA 5 oyunu parmaklarınızın ucuna geliyor. iPhone ve iPad için Grand Theft Auto: iFruit uygulaması ile ücretsiz bir şekilde GTA 5 haberlerine ulaşabiliyor ve GTA 5 oyununda bulunan içeriği kontrol edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 444 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: iOS 4.3 ve üzeri

Rockstar Games Social Club hesabınızla üye girişi yaptıktan sonra oyundaki bazı özellikleri kontrol edebilmeniz mümkün. Bunun yanında oyun oynarken size yardımı dokunacak aktiviteler de yürütebiliyorsunuz.

iFruit enson GTA 5 haberlerini de takip edebilmenize imkan tanıyan bir haber takip uygulaması olarak da kullanılabilmekte. iFruit’in en büyük özelliği Los Santos Customs fonksiyonu. Oyunda yer alan Los Santos Customs arabalarımızı modifiye etmemize, boyalarını ve dış görünüşünü değiştirmemize imkan tanıyan atölyelerdir. Bu uygulama ile oyunda olmadığımız zamanlarda Los Santos Customs’u ziyaret edebiliyoruz ve mevcut modifiye seçeneklerine göz atabiliyoruz. Nerede olursak olalım hayalimizdeki arabamızı yaratmamıza imkan tanıyan bu bölüm GTA 5 ve GTA Online’da kullanabileceğimiz kendimize özel modifiye plakamızı rezerve etmemize de imkan tanıyor.

Grand Theft Auto iFruit

Los Santos Customs ile yaptığımız modifiyeleri sipariş listemize alarak oyuna girdiğimizde Los Santos Customs’u ilk ziyaret edişimizde arabamıza uygulatabiliyoruz. Böylece oyunda bu iş için gereksiz zaman harcamaktan kurtularak oyun için ayırdığımız zamanı direkt olarak hikayeye ve aksiyona harcayabiliyoruz.

Grand Theft Auto: iFruit’in bir diğer önemli özelliği Chop the Dog olarak adlandırılan sanal evcil hayvanımız. Oyunda Franklin’in evcil hayvanı olan Chop’u bu uygulama ile besleyebiliyoruz, su verebiliyor ve oyun oynatabiliyoruz. Chop ile ilgilenmek bize oyunda Franklin ile oynarken artılar kazandırmakta. Bu sayede Chop oyunda daha yardımsever oluyor, pati verme, oturma, yalvarma gibi çeşitli hareketler öğreniyor, yolda yürüken gizli eşyaların kokusunu alabiliyor.Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin GTA 5 Kontrol Etme Uygulaması – Grand Theft Auto: iFruit İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir