iPhone ve iPad İçin Gizli Öğeleri Bulma ve Kapıları Açma Oyunu – Doors İndir Download Yükle Bedava

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen ve zeka oyunu kategorisinde yer alan bu oyunda gizli objeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Doors isimli bu oyunda isminden de anlaşılacağı üzere odalar içerisinde gizlenen öğeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bulduğunuz öğeler ile diğer odaların kapılarını açmaya çalışıyorsunuz.


iOS İçin Doors Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar için geliştirilen ve zeka oyunu kategorisinde yer alan bu oyunda gizli objeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Doors isimli bu oyunda isminden de anlaşılacağı üzere odalar içerisinde gizlenen öğeleri bulmaya çalışıyorsunuz. Bulduğunuz öğeler ile diğer odaların kapılarını açmaya çalışıyorsunuz. 

Sponsorlu Bağlantılar
Lisans: Ücretsiz
Boyut: 20 MB
Dil: Ingilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 5.1 ve üzeri

Tamamen ücretsiz olan Dooors oyunun temel amacı; tek bir oda içerisindeki tüm gizli öğeleri toplayarak kapıyı açmak. Size verilen ipuçları bölümleri geçmenizde büyük rol oynasa da herşey göründüğü kadar kolay değil. Bölümleri geçmek için kimi zaman mobil cihazınızı sallayacak, kimi zaman yan yatıracak, kimi zaman da ne yapacağınızı şaşıracaksınız.

Oyunun zorluk seviyesinin de çok iyi ayarlandığınız belirteyim. Bazı bölümleri (özellikle oyuna ısınma adımları diye nitelendirebileceğimiz ilk bölümler) kolay bir şekilde geçebilecekken, bazı bölümlerde kafa yormanız gerekecek. Oyunu eğlenceli kılan ise, benzer odadan kaçış türündeki oyunlardaki gibi ekrandan ekrana atlamamanız. Tek bir oda, gizli öğeler ve çözülmesi gereken şifre.

DOOORS

Otomatik kaydetme özelliği bulunan oyunda geçtiğiniz tüm bölümleri seçip bir kere daha oynayabiliyorsunuz. Şifreleri çözerek ilerlediğiniz oyunda 70’den fazla birbirinden zorlu bölüm sizleri bekliyor.

Doors VideoSponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Gizli Öğeleri Bulma ve Kapıları Açma Oyunu – Doors İndir Download Yükle Bedava”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir